Tüm harcamalarınız için ihtiyaç duyduğunuz nakdi Vakıfbank’tan hemen alabilirsiniz. Şubeye gitmek zorunda kalmadan alışverişinizde gerekli olan tutar limitli olacak şekilde alışveriş kredisi kullanabilirsiniz. Vakıfbank, tüm alışverişlerinize yönelik olarak şubeye gitmeden hemen 5.000 TL’ye kadar alışveriş kredisi kullanabilmenize yardımcı oluyor. Üstelik faizsiz olan alışveriş kredisine dair tüm detaylar haberimizde!

Vakıfbank Faizsiz 5.000 TL Alışveriş Kredisi Kampanyası

Türkiye’nin kamu bankası Vakıfbank tarafından tüm müşterilerine özel avantajlı alışveriş kredisi paketi sunuluyor. Tüm acil harcamalarda ödemeyi hızlı ve kolay bir şekilde kullanabileceğiniz krediyle yapabilmenize yardımcı olan alışveriş kredisinde 5.000 TL’ye kadar limitten faydalanabilirsiniz.
Vakıfbank’ın anlaşmalı olduğu internet alışveriş sitelerinden yapacağınız tüm harcamalarınızda ihtiyaç duyduğunuz limiti Vakıfbank alışveriş kredisi ile karşılayabilirsiniz. Vakıfbank’ın alışveriş kredisi kampanyasından yararlanabilmek için alışveriş işlemlerinizi Vakıfbank iş ortakları arasında yer alan n11.com, incehesap.com ve diğer “Paynet” altyapısını kullanan internet alışveriş sitelerinden gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Bu alışveriş sitelerinde yapacağınız alışverişlerinizde sepet tutarının ödemesini Vakıfbank alışveriş kredisiyle anında yapabilirsiniz. Üstelik başvuru süresini beklemeden, ödeme sayfasından çıkmadan ve şubeye gitmeden hemen alışveriş kredisini kullanabilirsiniz.

Vakıfbank Alışveriş Kredisi Nasıl Kullanılır?

Vakıfbank’ın alışveriş kredisi kampanyasından yararlanabilmek için anlaşmalı alışveriş sitelerindeki ödeme ekranında yer alan “Vakıfbank Anında Dijital Kredi” seçeneğini kullanarak, ödeme yapabilirsiniz. Vakıfbank alışveriş kredisi ile ödeme yapmak için “Anında Dijital Kredi ile Öde” seçeneğini seçmeniz ve ardından kullanacağınız krediye yönelik vade seçimini yapmalısınız. Çevrimiçi olarak kredi sözleşmelerini onayladıktan sonra, banka tarafından onaylanan alışveriş kredisi üzerinden ödemenizi 3D Secure güvenlik altyapısıyla yapabilirsiniz.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Vakıfbank anlaşmalı alışveriş sitelerinde gerçekleştireceğiniz harcamaların ödemelerini alışveriş kredisi ile en fazla 5.000 TL’ye kadar yapabilirsiz. 5.000 TL’ye kadar olan alışveriş tutarınızı, ödeme sayfasından ayrılmadan hemen yapabilirsiniz. Üstelik 36 aya varan vade imkanından yararlanabildiğiniz Vakıfbank alışveriş kredisinde %0 faiz uygulanıyor. Böylelikle çok uygun geri ödeme koşullarında hem ihtiyaçlarınızı karşılayabilir hem de ekonomik olarak rahat bir nefes alabilirsiniz.
Vakıfbank’ın anlaşmalı olduğu alışveriş sitelerinde dilerseniz ödemelerinizi “Anında Dijital Taksitli Ek Hesap” ile ödeme seçeneğini kullanarak da yapabilirsiniz.