Olayların kadını Seren Serengil, duayen Yeşilçam oyuncusu Öztürk Serengil'in kızı olduğu için doğduğunda bile manşetlere çıkmıştı. Doğduğu günden beri sahip olduğu şöhretini korumak için sonrasında da elinden geleni yaptı! Bir dönem "En genç assolist" olarak isim yapan Seren Serengil, sonrasında televizyona yöneldi. Başrol oynadığı pek çok proje olan ünlü isim, son yıllarda sunuculuk yapmaya başladı. Hayli de başarılı oldu!

Canlı Yayında Bayıldı

Seren Serengil-1

Seren Serengil'in sansasyondan ve polemikten beslenen kişiliği, magazin programları için vazgeçilmez bir yorumcu olmasını sağladı. Yıllardır bu işi yapan magazin kraliçesi, fazla kilolu olduğunu düşündü ve eleştirdiği insanlar gibi olmaktan korktuğu için bıçak altına yattı. Ne var ki, art arda geçirdiği bilinçsiz ameliyatlar ve kendine dikkat etmemesi sağlığına büyük zarar verdi. İş geçtiğimiz aylarda "Söylemezsem Olmaz"da canlı yayında bayılmasına kadar vardı! O günden sonra sağlığına dikkat etmeye başlayan Seren Serengil, hayati derecede önemli ameliyatlar olması gerektiğini söylüyordu.

Yalancılıkla Suçlandı

Seren Serengil

Yaklaşık bir yıldır ameliyat olması gerektiğini söyleyen Seren Serengil, takvime bir sürü ameliyat ekleyip hiçbirini olmayınca yalancılıkla itham edildi. Kandırıldıklarını düşünen takipçileri bile isyan etmeye başladı. Ama Seren Serengil vücudunun ameliyat olacak kadar güçlenmesini bekliyordu. O gün de nihayet geldi!

Sonuçlar İyi Çıkmadı

Seren Serengil story 2

Seren Serengil, ameliyat için hala vakit olduğunu ve vücudunun toparlanmadığını söyledi. Ama son tahlilleri iç açıcı gelmediği için tarih mecburen öne alındı. Onu en çok üzen de çocuklarından ayrı kalmak oldu!

Geçtiğimiz Yıl Bugün Kardeşi Selçuk Tektaş'ı Kaybeden Alişan'ın Instagram Paylaşımı Yürekleri Yaktı: "Bir Daha..." Geçtiğimiz Yıl Bugün Kardeşi Selçuk Tektaş'ı Kaybeden Alişan'ın Instagram Paylaşımı Yürekleri Yaktı: "Bir Daha..."

Seren Serengil story

"Dualarınızla, iyi dileklerinizle, mesajlarınızı okuyarak ameliyata gireceğim birazdan. Allah bana evime, çocuklarımın, sevdiklerimin yanına dönmeyi nasip etsin." diyen Seren Serengil'in sözleri yürek burktu. Umarız, ameliyatı çok iyi geçer ve bundan böyle sağlık sorunlarıyla uğraşmak zorunda kalmaz!