Baht Oyunu 2. Bölüm Fragmanı - 22 Haziran Salı Neler Olacak?

Baht Oyunu 2. Bölüm Fragmanı 22 Haziran Salı Kanal D ekranında olacak.

Kültür Sanat 21.06.2021 - 23:58 22.06.2021 - 00:05 TE Bilisim

ADA İÇİN ZORLU GÜNLER BAŞLIYOR.

BORA, ADA’YI ASİSTANI OLARAK İŞE ALIYOR.

Kanal D’nin, yapımcılığını ve proje tasarımını Fatih Enes Ömeroğlu’nun yaptığı, ARC Film imzalı yeni dizisi ‘Baht Oyunu’ ikinci bölümüyle bu akşam ekrana geliyor.

Başrollerini Aytaç Şaşmaz, Cemre Baysel, İdris Nebi Taşkan ve Aslı Sümen’in paylaştığı, yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin yaptığı dizinin yeni bölümünün konusu şöyle; 

Ada, videonun tamamını Bora’ya teslim etmeden önce şirkette kalıcı olmasını garantileyecek bir anlaşma yapar ancak Bora’nın asistanı olmak Ada’nın düşündüğünden çok daha zordur. Şirketin bir numaralı dedikodu konusu haline gelen Ada, Bora’nın 27. asistanı olduğu için 27 lakabını alır. Çalışanlar ne kadar kalıcı olacağıyla ilgili iddiaya girerken, Ada konuşulanların hiçbirine aldırmadan Bora ile arasını iyi tutmak için çabalar. Ada’nın şirkette yanaştığı ilk kişi ise Tuğçe olur. Rakibi Tuğçe’yi daha iyi tanımak için araştırmalara başlarken, evliliğini sır gibi saklayan Rüzgar da Ada’yı şirkette bir tehdit olarak görüp onu uzaklaştırmaya çalışır.

Video skandalının ardından Bora’nın işleri toparlaması için eline bir fırsat geçer. Son derece kritik iş yemeğine karşı tarafın eşiyle geleceğini öğrenen Bora, yemeğe Tuğçe ile gitmeyi uygun görür. Ada ise Bora’nın yemeğe kendisiyle gitmesi için Tuğçe’ye bir oyun kurar ve başarılı olur. Bora, yemeğe Ada’yı davet edip yemek boyunca da sevgilisi gibi davranmasını ister. Mükemmel başlayan yemek, restorana Tuğçe ve Rüzgar’ın gelmesiyle adeta bir kabusa dönüşür.  

Baht Oyunu yeni bölümleri ile her Salı Kanal D’de... 

Yayın Tarihi    :22 Haziran Salı/ 2021

Yayın Saati        :20.00 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@