Balçiçek’le Sohbete Geldik 31. Bölümü 27 Haziran Pazar konukları Kanal D’nin sevilen dizisi Aşkın Tarifi’nin oyuncuları oluyor.

Balçiçek ile Sohbete Geldik’in bu bölümüne, Aşkın Tarifi dizisinin oyuncuları konuk oluyor...

Deneyimli gazeteci ve televizyoncu Balçiçek İlter, her hafta konuklarını masasında misafir ediyor, evinizi renklendirmeye devam ediyor.

Ünlü sanatçılar, alanında uzman konuklar, en son trendler, güzelliğe dair ipuçları, moda, sağlık, spor, kısaca hayata dair her şey bu programda konuşuluyor. 

Balçiçek’le Sohbete Geldik’in bu bölümüne Kanal D’nin sevilen dizisi Aşkın Tarifi’nin oyuncuları Kadir Doğulu, Serra Arıtürk ve Alper Saldıran konuk oluyor.

Kuzeyin Oğlu Volkan Konak 13. Bölümü - 16 Temmuz Cuma konukları Kuzeyin Oğlu Volkan Konak 13. Bölümü - 16 Temmuz Cuma konukları

Kadir Doğulu’ya göre aşk, neden terk etmektir? Serra Arıtürk şarkıcılıktan oyunculuğa geçtikten sonra hiç zorluk yaşadı mı? Alper Saldıran neden sosyal medyayı kullanmayı sevmiyor?

Uzun yaşamın sırrını bulmak mümkün mü? Hollywood’un gözdesi Vampir Face Lift nedir? nasıl uygulanır? Gülüş tasarımı nedir, kimlerin gülüş tasarımına ihtiyacı var?

Balçiçek İlter’in sunumuyla “Balçiçek’le Sohbete Geldik” Pazar günü saat 13:00’de Kanal D’de...

Yayın Tarihi    :27 Haziran Pazar/ 2021 

Yayın Saati    :13.00