Balçiçek’le Sohbete Geldik 32. Bölümü 4 Temmuz Pazar konukları davranış bilimleri uzmanı, yazar Aşkım Kapışmak, güzel sanatçı İpek Açar ve iş insanı Barış Lek konuk oluyor.

Balçiçek ile Sohbete Geldik yeni bölümü ile ekrana geliyor...

Deneyimli gazeteci ve televizyoncu Balçiçek İlter, her hafta konuklarını masasında misafir ediyor, evinizi renklendirmeye devam ediyor.

Ünlü sanatçılar, alanında uzman konuklar, en son trendler, güzelliğe dair ipuçları, moda, sağlık, spor, kısaca hayata dair her şey bu programda konuşuluyor. 

Balçiçek’le Sohbete Geldik’in bu bölümüne davranış bilimleri uzmanı, yazar Aşkım Kapışmak, güzel sanatçı İpek Açar ve iş insanı Barış Lek konuk oluyor.

Aşkım Kapışmak’a göre uzak durulması gereken 5 insan tipi nedir? İpek Açar’ın evliliği ve özel hayatı üzerine neler konuşuldu? Barış Lek’in bugüne kadar karşılaştığı en ilginç evlenme teklifleri neler?

Bağışıklık sistemimizi geliştirmek için hayat tarzımızı nasıl değiştirebiliriz? Otolog mikrogreft nedir, diğer kök hücre tedavilerinden farklı mıdır? Ve diş çapraşıklığını gidermek için kullanılan son teknojiler nelerdir?

Kuzeyin Oğlu Volkan Konak 13. Bölümü - 16 Temmuz Cuma konukları Kuzeyin Oğlu Volkan Konak 13. Bölümü - 16 Temmuz Cuma konukları

Balçiçek İlter’in sunumuyla “Balçiçek’le Sohbete Geldik” Pazar günü saat 13:00’de Kanal D’de...

Yayın Tarihi    :04 Temmuz Pazar/ 2021 

Yayın Saati    :13.00