Ülkede her geçen gün birbirini aratmayan vahşet görüntüleri ve vahşet haberlerine tanıklık ediyoruz. Yine bu istenmeyen haberlerden birisi son olarak Balıkesir'den geldi. Balıkesir'de 10 dönümlük bir araziye yerleşerek burada işkence yapan bir çete ele geçirildi. Esnaftan haraç toplayan çete, vermek istemeyen ya da polisle bağlantılı olduğunu düşündükleri kişileri buraya getirerek insanlık dışı işkenceler uyguluyor. Araziye yapılan operasyon sonrasında aranan 'Hanımağa' lakaplı Rabia Dilruba C. de sonunda yakalanan isimler arasında. İşte haberin detayları!

Sosyal Medyada Gündem Olan ve "Bilecikli Targeryan" Olarak Anılan Melek Mızrak Subaşı: "Cumhuriyet Kadınlarının..." Sosyal Medyada Gündem Olan ve "Bilecikli Targeryan" Olarak Anılan Melek Mızrak Subaşı: "Cumhuriyet Kadınlarının..."

Hanımağa Yakalandı!

Balıkesir'in Edremit ilçesinde 10 dönümlük bir araziye yerleşerek bugüne kadar birçok kişiye işkence ve fiziksel kötü muamele uygulayan çeteye operasyon düzenlendi. Çeteye yönelik yapılan operasyonda 'Hanımağa' lakaplı Rabia Dilruba C. ele geçirildi. Geçtiğimiz günlerde 18 yaşındaki G.A. isimli bir genç, polis muhbiri olma gerekçesi ile bir grup tarafından kaçırılmıştı. G.A., gruptaki bazı kişiler tarafından cinsel saldırıya uğrayarak işkence gördüğünü söyleyerek polise şikayette bulundu. Derhal konu hakkında çalışma başlatan emniyet güçleri, çeteye operasyon düzenleyerek 7 kişiyi gözaltına aldı. Esnafı haraca bağlayan, haraç ödemek istemeyen kişilere ve birçok kadına çiftlik evinde işkence yapan çetenin diğer üyeleri ise aranıyor.

Ejderha Dövmeli Hanımağa

Balıkesir'in Edremit ilçesinde korku filmlerini aratmayacak bir olay yaşandı. İlçede bir araziye yerleşerek bugüne kadar birçok kişiye işkence yapan çete, aynı şekilde G.A. isimli genç kıza da polis muhbiri olduğu gerekçesi ile işkence yaptı. Genç kız çiftlik evine kaçırıldıktan sonra 1 ay boyunca cinsel saldırıya uğradığını ve gördüğü işkence sırasında 4 parmağının kesildiğini söyledi. Yaşadıkları üzerine G.A. polise şikayetçi oldu. Genç kadının ihbarı üzerine harekete geçen Balıkesir Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, şüphelileri hızlı bir şekilde teknik ve fiziki takibe aldı. Yapılan takip ve diğer çalışmalarda şüphelilerin, çete faaliyetleri içinde Çıkrıkçı Mahallesi'nde 10 dönümlük arazi üzerinde bir çiftlik kurdukları ortaya çıktı. Çetenin ayrıca esnafı haraca bağladığı, haraç ödemek istemeyen mağdurlara ve başka kadınlara da burada elektroşok cihazı kullanarak işkence yapıldığı belirlendi. Polis ekipleri arazideki çiftlik evi ve çeteye dair yaptığı çalışmaların ardından, tespit edilen şüphelilere yönelik 13 Aralık'ta eş zamanlı bir operasyon düzenlemiş ve aralarında çetenin lideri olan Mehmet Salih Turanlı'nın da bulunduğu 7 şüpheli gözaltına alınmıştı. 3 şüphelinin de yakalanması için çalışmalar devam ediyordu. Son olarak Sabah Gazetesi'nde yapılan bir habere göre çetenin hanımağası olarak bilinen Rabia Dilruba C., polisin düzenlediği baskın sonucu saklandığı evde yakalandı. Hanımağa'nın Mehmet Salih T. gibi ejderha dövmesi yaptırdığı belirlendi.