Şeyma Subaşı'nın yaşam şekli ve sosyal medyaya düşkünlüğü ile ilgili "Bana göre değil" ifadesini kullanan Meedo kendi sözünü unuttu!

Acun Ilıcalı ile yaşadığı ilişki sayesinde meşhur olan ve bu vesileyle hayatımıza giren Şeyma Subaşı, bir daha da radarımızdan çıkmadı. Yıllar süren ilişkinin evlendikten bir yıl sonra bitmesiyle hepimizi şaşırtan Şeyma Subaşı, Acun'dan sonra yeni aşklara yelken açtı. Geçtiğimiz yıllarda İtalyan DJ Guido Senia ile 1,5 yıl birliktelik yaşayan Şeyma Subaşı'nın ayrılık sebebinin, pandemi döneminde DJ'in işsiz kalması üzerine faturalarını bile Şeyma kızımıza ödetmesi olduğu söylendi.

Geçtiğimiz Yıl Bugün Kardeşi Selçuk Tektaş'ı Kaybeden Alişan'ın Instagram Paylaşımı Yürekleri Yaktı: "Bir Daha..." Geçtiğimiz Yıl Bugün Kardeşi Selçuk Tektaş'ı Kaybeden Alişan'ın Instagram Paylaşımı Yürekleri Yaktı: "Bir Daha..."

Aradığı Aşkı Meedo'da Buldu

şeyma subaşı meedo 4

Bu iddia ne denli dorudur bilemiyoruz, fakat bu ilişkinin ardından Şeyma Subaşı uzun süre yalnız kalmadı. Mısırlı iş insanı Mohammed Al Saloussi'de aradığı aşkı bulan Şeyma kızımız, geçtiğimiz aylarda evlilik için adım bile attı. Meedo'nun ailesiyle tanışan Şeyma Subaşı kısa süre sonra "Yapılacak çok iş var, davetli listesi hazırlayarak başladık" notuyla evleneceklerni duyurdu.

Evlilik Teklifinden Sonra Ayrılık Geldi

şeyma subaşı evlilik haberi

Anca bir evlilik, teklifsiz ve tektaşsız olmazdı. Bu yüzden Meedo Şeyma Subaşı'na son derece romantik bir evlilik teklifi hazırladı. Aldığı tektaş ise hem boyutu hem de fiyatıyla uzun süre dillerden düşmedi. Teklife evet diyen Şeyma Kızımız hakkında anında hamilelik dedikoduları ortaya atıldı.

şeyma subaşı hamile

Öncelikle bu dedikoduları yalanlayan Şeyma Subaşı, bir süre sonra mutlu haberi kendi verdi ve hamile olduğunu söyledi. Herkes ani evlilik kararının hamilelik olduğunu düşünürken, Şeyma kızımız hamileliği sebebiyle evlenmekten vazgeçtiklerini ve bu sürecin tadını çıkarmaya karar verdiklerini açıkladı. Ancak pek de umdukları gibi olmadı.

şeyma subaşı ve meedo 4

Şeyma Subaşı sebebiyle bir hayli gündemde olan Meedo hakkında dolandırıcı olduğuna dair iddialar dolanmaya başladı. Bu iddialar işlerine de zarar verince, Meedo Şeyma kızımızdan ayrılma kararı aldı. Bu haberi sosyal medya hesabından duyuran Şeyma Subaşı, çok kısa bir süre sonra bebeğini kaybettiğini açıkladı. Bu olayların perde arkası da sır olarak kaldı.

Şeyma Subaşı Ayrılığın Ardından Partilemeye Devam Etti

şeyma subaşı a3 - Kopya

Ayrılığın ardından kızı Melisa ile birlikte ayrı bir eve çıkan Şeyma Subaşı, yaşantısından hiç ödün vermedi. Her zaman olduğu gibi partilemeye devam etti. Derken birgün o parti videolarının birinde kocaman tektaşı tekrar gözümüze battı. Ayrılık sürecinde Türk bir muhabirle görüşerek "Ben kendi halinde yaşayan bir insanım. Bu kadar göz önünde olmak bana göre değil. Bu durum bana ve işime zarar verdi. Bu sebeple Şeyma'dan ayrılmayı ben istedim" şeklinde açıklama yaptı.

Meedo Kendi Sözünü Unuttu

şeyma subaşı meedo poz verdiler

Ancak 1 hafta içinde tekrar barışan Şeyma Subaşı ve Meedo, birlikte tatile çıktı. Tatil için Türkiye'yi tercih eden çift, Şeyma Subaşı'nın ailesiyle bolca vakit geçirdi. Çiftin mutlu anları Şeyma Subaşı'nın sosyal medya hesabına yansıdı. Görünen o ki "Bana göre değil" diyerek barışmak için sosyal medyada yer almama şartı koşan Meedo poz vermeye doyamadı.