Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

2022 ekonomik açıdan vatandaşların fazlasıyla zorlanmasına neden olmaya devam ediyor. Açıklanan yüksek enflasyon rakamları ile birlikte artan hayat pahalılığı vatandaşın ihtiyaçlarını karşılamada zorlanmasına neden oluyor. Bu dönemde 2 büyük banka vatandaşlara ihtiyaçlarını ertelemek yerine ödemelerini erteleten ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu. Akbank ve Yapı Kredi Bankası, yeni ihtiyaç kredisi kampanyasıyla şimdi kullanılacak kredinin ödemesine tam 3 ay sonra başlama fırsatı sunuyor. 3 ay ödemesiz ihtiyaç kredisi kampanyalarının koşulları ve başvuru yöntemlerine dair tüm detaylar haberimizde!

Akbank’tan 3 Ay Ödemesiz İhtiyaç Kredisi

Akbank tarafından duyurulan yeni ihtiyaç kredisi kampanyası ile hem 7/24 her ihtiyaç duyulduğu anda hem de 3 ay ödemesiz olarak kredi kullanılabiliyor. Acil nakit ihtiyaçları için uygun koşullarda kredi kullanma fırsatının dışında tam 90 gün sonra ilk taksit ödemesi başlıyor. Böylelikle acil nakit ihtiyaçları için kredi kullanılarak, tam 3 ay boyunca ekonomik yönden rahat bir nefes alınabilmesi mümkün oluyor.
Akbank’ın 3 ay ödemesiz ihtiyaç kredisi başvuru işlemleri Akbank şubelerinin haricinde, Akbank Telefon Şubesi ile birlikte Akbank Mobil ve Akbank İnternet Şubesi kanallarından da gerçekleştirilebiliyor. Böylelikle şubeye gitmeden 3 ay ertelemeli ve 36 aya varan vadeli olarak %2.11’den başlayan faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor. Üstelik Akbank 3 ay ertelemeli anında krediden 100.000 TL’ye kadar olan tüm acil nakit ihtiyaçları için yararlanılabiliyor.

Yapı Kredi Bankası’ndan 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Yapı Kredi Bankası, şimdi kullanılacak kredinin ödemelerine 3 ay sonra başlama imkanı sunuyor. Yapı Kredi 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisine Yapı Kredi Mobil veya Yapı Kredi İnternet Şubesi kanallarından başvuru yapılabilmektedir. İhtiyaç kredisi kampanyası kapsamında ilk taksit tarihi değiştirilmediği sürece kredinin açılış gününden itibaren azami 120 gün sonrası olacak şekilde belirlenmektedir. Kampanya kapsamında azami vade seçeneği olarak 90 günlük(3 ay), öteleme seçeneği sunulmaktadır.
Yapı Kredi’nin 3 ay ödemesiz ihtiyaç kredisinde 3 ay ertelenebilen dönemlere ilişkin olarak uygulanacak faiz tutarları ile ilk taksit itibariyle yansıtılmaktadır. Yapı Kredi şubelerinden gerçekleştirilecek başvurularda 3 aya kadar erteleme kampanyasından yararlanılamıyor.