Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Ülkemizdeki milyonlarca kişi nakit ihtiyaçlarında bankalara başvuru yapamıyor, bunun nedeni ise gelir belgelerinin bulunmaması ya da kredi notlarının düşük olması. Çalışma hayatı olmayan kişilerin eğer pasif gelir kaynakları yoksa (kira gibi) bankalar, bu kişilere genellikle kredi ya da kredi kartı ürünleri kullandırmak istemezler. Aldıkları borçları ödeyip ödeyemeyeceklerini bilemeyen bankalar, verecekleri kredileri geri alamamaktan çekinirler ancak bazı bankalar var ki, müşterilerine kredi ya da kredi ürünü sunarken hiçbir şekilde gelir belgesi talep etmiyorlar. Eğer sizlerin de gelir belgeniz yoksa ya da kredi notunuz düşükse aşağıda incelediğimiz bankalara başvuru yaparak anında kredi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Enpara.com

Eğer sizlerin de kredi notu düşükse ya da bankalara gelir belgesi sunamıyorsanız başvuru yapabileceğiniz ilk banka Enpara.com olacaktır. QNB Finansbank altyapısı ile çalışmalarına devam eden Enpara.com, müşterilerinden ya da ilk kez müşterisi olacak kişilere ihtiyaç kredisi imkanı sunarken gelir belgesi talep etmeyi bıraktı! Şubesiz, dijital kanallar aracılığıyla müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmalara devam eden Enpara.com, Türkiye'nin ilk şubesiz bankası olma özelliğini taşıyor. Enpara.com'da tüm işlemler elbette diğer bankalar gibi online olarak ilerliyor ancak Enpara.com'u diğer bankalardan ayıran önemli bir özellik de ihtiyaç kredisi başvurularında gelir belgesi talep etmeyi bırakması. Eğer sizin de kredi notunuz düşükse ya da sunabileceğiniz gelir belgeniz bulunmuyorsa Enpara.com'a başvuru yapabilir ve anında kredinizi kullanabilirsiniz. 50.000 TL’ye kadar 36 aya varan vadeler ve %2,39’dan başlayan faiz oranları sayesinde tüm ihtiyaçlarınız için Enpara.com’u ziyaret edebilirsiniz. 50.000 TL'den daha yüksek bir meblağda kredi almak istiyorsanız size sunulacak maksimum vadenin 24 aya kadar düştüğünü de söylememiz gerekiyor. Eğer siz de Enpara’dan 15.000 TL’lik ihtiyaç kredisi alırsanız her ay 673 TL ödeyerek borcunuzu kapatabilirsiniz.

Fibabanka

Müşterilerinin ihtiyaçları için elini taşın altına koyan bir diğer banka ise Fibabanka oldu. Büyük bankalarla rekabete girmek için risk alan Fibabanka, gelir belgesi talep etmeden tam 130.000 TL'ye kadar kredi imkanı sunuyor. 130.000 TL'ye kadar kredinizi, 36 aya varan vadeler ve %2,26’dan başlayan faiz oranlarıyla birlikte kredi kullanmak için kredi başvurusu yapmanız gerekiyor. Başvurularınızı ise size en yakın Fibabanka şubesine yapabilirsiniz, ayrıca tüm online kanallar aracılığıyla da başvuru yapmanız mümkün. Eğer siz de Fibabanka’dan 50.000 TL’lik ihtiyaç kredisi alırsanız 36 ay boyunca 2.316,67 TL ödüyorsunuz.