Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Acil nakit ihtiyacınız olduğunda kredi notunuz düşük olsa dahi kredi kullanabiliyorsunuz. Bankaların ipotekli kredi kampanyalarından faydalanarak, kredi notunuz düşük olduğunda dahi kredi kullanarak, nakit ihtiyaçlarınıza çözüm oluşturabiliyor. Bankalar kredi notu düşük olan vatandaşlar veya yüksek tutarlı nakit ihtiyacı olanlar için ipotek göstererek, kredi kullanımı sağlıyor. İpotekli kredi sayesinde ihtiyaç duyduğunuz tutar yüksek olsa veya kredi notunuz düşük olsa da fark etmeden krediyi kullanabiliyorsunuz.

Vakıfbank İpotekli Kredi Kampanyası

Yeni yılla birlikte Vakıfbank, Pandemi döneminde mağdur olan vatandaşlara kredi çekme kolaylığı sunuyor. Kamu bankası Vakıfbank, ipotek karşılığı kredi kullanımına destek veriyor. Bankalara olan borcundan dolayı kredi notu düşük olan veya gelir seviyesine göre yüksek tutarlı nakit ihtiyacı olanlar için büyük bir kolaylık sağlıyor. İpotekli ihtiyaç kredisi sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde kredi kullanılabiliyor.

Vakıfbank İpotekli Kredi Özellikleri

Vakıfbank’ın ipotekli ihtiyaç kredisi kampanyası sayesinde düşük kredi notunuzu düşünmenize gerek kalmıyor. İpotekli ihtiyaç kredisiyle tam 36 aya varan vade imkanıyla kredi kullanabiliyorsunuz. Bankacılık mevzuatı gereğince 50.000 TL’ye kadar 36 ay vadeden yararlanabilirsiniz. Ancak 50.000 TL ve üzerindeki kredi kullanımlarınızda en fazla 24 ay vade seçebiliyorsunuz.

Üstelik 3’er aylık veya değişken taksit şeklinde farklı ödeme planlarını da tercih edebiliyorsunuz. Böylelikle çok daha uygun ödeme koşullarıyla kredi taksit ödemelerinizde sıkıntıya da düşmüyorsunuz.
Vakıfbank ipotekli ihtiyaç kredisi ile kullanabileceğiniz kredi limiti ipotek gösterdiğiniz gayrimenkulün ekspertiz değerine göre belirlenmektedir. İpotek gösterdiğiniz gayrimenkulün ekspertiz değerinin en fazla %80’inine kadar limitli ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Ayrıca ipotekli ihtiyaç kredisinde ipotek ile birlikte düzenli gelirinizi gösteren gelir belgesine de sahip olmanız gerekiyor.

Vakıfbank Düşük Faizli İpotekli İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank’ın sunduğu ipotekli ihtiyaç kredisinde çok cazip kredi faiz oranları uygulanıyor. 3 aydan 36 aya varan vade seçeneğinin bulunduğu ipotekli ihtiyaç kredisinde sadece %1.79 kredi faiz oranı uygulanıyor. Düşük faiz ve uzun vade imkanının yanı sıra ipotekle kredi kullandırma kolaylığı, özellikle Pandemi döneminde vatandaşların Vakıfbank’a rağbet göstermesine yol açıyor. Vatandaşlar Vakıfbank’tan sadece gayrimenkul ipoteğiyle tüm acil nakit ihtiyaçları için cazip koşullarda kredi kullanabiliyor.