Nakit Avans, bankalar ve kullanıcılarına sundukları kredi kartı ürünleri aracılığıyla sunulan bir bankacılık ürünü. Kredi kartı sahipleri bağlı oldukları bankalar ve kredi kartlarının nakit çekim limitleri ölçüsünde bu bankacılık ürününden faydalanabiliyor. Her kredi kartının alış verişi limiti yanında, nakit çekim için kullanabileceği bir limiti bulunuyor. Bankalar tarafında verilmiş olan bu limit çerçevesinde, nakit ihtiyacınız oluştuğunda, ATM, internet şubesi, mobil uygulama, başka bankaların ATM sistemleri gibi çeşitli kanalları kullanarak hemen üründen faydalanabiliyorsunuz. İçeriğimizin devamında Bankalar arasında en avantajlı Nakit Avans ürünü sunaları sizler için inceledik.

Garanti BBVA Nakit Avans

Garanti BBVA Bankası, Bonus sistemli kredi kartı dahil olmak üzere, çeşitli kredi kartı ürünlerini kullanıcılarına sunuyor. Her kesimin ihtiyaçlarına hitap eden kredi kartlarının bir alış veriş limiti, birde kullanılabilir nakit çekim limitleri bulunuyor. Bu çerçevede banka, farklı kredi kartları için çeşitli nakit avans ürünleri de sunuyor. Doğrudan nakit avans kullanımında Garanti BBVA Bankası, kullanımın gerçekleştirildiği kanala göre hizmet ücreti alıyor. Bununla birlikte nakit avans için uygulanan faiz oranı sabit ve % 1.80 olarak uygulanıyor. 

Bankanın ücret almadan sunduğu Taksitli Nakit Avans ürünü, 5 ile 12 ay taksitle geri ödenebilecek şekilde kullanılabiliyor. Yine sahip olduğunuz nakit çekim limitinizi, 5 veya 12 ay vadeyle kullanabiliyor ve aylık sabit geri ödemelerle geri ödüyorsunuz. Banka bu ürünün kullanımından, hangi kanaldan olursa olsun herhangi bir ücret almıyor. Ancak % 1,80 faiz oranı bu kullanımda da uygulanıyor. 

TEB Nakit Avans

Türk Ekonomi Bankası, hem bu kanaldan hem de Dijital Bankacılık kanalı olan CEPTETEB üzerinden başta bonus olmak üzere, çeşitli kredi kartlarını kullanıcılarına sunuyor. CEPTETEB üzerinden dijital kredi kartı da alabiliyorsunuz. Bu kartların nakit çekim limitleri dahilinde sunulan Nakit Avans ve Taksitli Nakit Avans ürünleri bulunuyor. Bu ürünlerin kullanımını ATM; mobil şube, internet şubesi, TEB şubeleri, TEB telefon şubesi gibi tüm kanallara başvurarak hemen kullanabiliyorsunuz. Bankada kayıtlı cep telefon numaranızdan NAKIT boşluk kartınızın son 4 hanesini yazarak, 4616’ ya kısa mesaj gönderdiğinizde, sizin için özel nakit avans teklifi kısa mesajla tarafınıza ulaştırılıyor. Banka nakit avans ürünlerinde % 1,80 faiz oranı uyguluyor. 

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Yapı Kredi Bankası Nakit Avans

Yapı Kredi Bankası başta World sistemine dahil olan kredi kartı olmak üzere, çeşitli kredi kartı ürünlerini kullanıcılarına sunuyor. Bu kredi kartlarının nakit çekim limiti dahilinde sunulan nakit avans ve taksitli nakit avans ürünleri bulunuyor. Bu ürünleri, ATM, banka şubeleri, mobil uygulama ve internet şubesi kanallarıyla, istediğiniz zaman ve yerden kullanabiliyorsunuz. Bankanın nakit avans ürünleri için uyguladığı faiz oranı % 1,80.