Bankaların kara listelerinde olanlar için kredi çekebilmek artık mümkün!

Hepimizin zaman zaman bankalara işi düşebiliyor. İhtiyacımız olan parayı bankalardan kredi çekerek karşılamaya çalışsak da bunu gerçekleştirebilmek için, bankaların bizden talep ettiği şartları yerine getirmemiz gerekiyor. Kredi notu düşük olan ve bankaların kara listelerine girmiş olan vatandaşlar genel olarak herhangi bir kredi fırsatından yararlanamazken bugün sizler için sıraladığımız bu adımları gerçekleştirdiğinizde dilediğiniz bankadan 50 bin TL'ye kadar kredi çekebilirsiniz. Buyurun başlayalım!


Kredi Notu Nedir?

atm para

Ülkemizde yaşayan her Türk vatandaşının, bir kredi notu bulunmaktadır. Bu not, bankaların vatandaşlara olan güven notu olarak da düşünülebilir. Borçlarını zamanında ödeyen, taksitlerini geciktirmeyen, düzenli bir geliri olan bütün vatandaşların kredi notları yüksektir ve bu vatandaşlar diledikleri bankadan diledikleri krediyi çekebilirler. Fakat düzenli bir geliri olmayan, borçlarını ve taksitlerini ödemeyen vatandaşların kredi notu düşüktür ve bu vatandaşlar kredi alırken büyük zorlanmalar yaşarlar.

Kredi notu belirli bi seviyenin altına düşen vatandaşlar, bankaların kara listelerine girerler ve bu durumda ihtiyaçları olan parayı, bankalardan karşılayamazlar. Eğer siz de bankaların kara listesindeyseniz ya da kredi notunuzun düşük olmasından muzdaripseniz şimdi endişelenmenize gerek yok. Sizin için sıraladığımız bu maddeleri yerine getirirseniz kolaylıkla kredi kullanmaya başlayabilirsiniz. İşte  o maddeler!

Düzenli Bir Gelire Sahip Olmak!

PARA

Bankaların vatandaşlara güvenmesini sağlayan en önemli etken, vatandaşların düzenli bir gelire sahip olmasıdır. Düzenli bir gelire sahip olan vatandaşlar; borçlarını zamanında ödeyebilirler, maddi açıdan problem yaşamazlar ve taksitlendirmeleri geciktirmezler. Bu nedenle herhangi bir bankadan kredi kullanmak istiyorsanız, düzenli bir gelire sahip olmaya dikkat etmelisiniz.

Kefil Göstermek!

kefil-1

Kredi notu düşük olan vatandaşlar, kredi notu yüksek olan ve bankanın güvenini kazanmış bir yakınlarını kendilerine kefil olarak gösterebilirler. Kendinize kefil olarak gösterdiğiz yakınınız sayesinde dilediğiniz krediyi çekebilirsiniz. Bu yöntem düşük kredi notuna sahip vatandaşların en çok kullandıkları yöntemlerden biridir.

İpotek Ettirmek!

ş ev

Kredi notunuz düşükse ve kredi kullanmak istiyorsanız, bankalara bir güvence göstererek işe başlayabilirsiniz. Kendi üzerinize olan ev ya da arabanızı aldığınız kredi karşılığında bankaya ipotek ettirerek, kredi alma işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!