VakıfBank’tan, kara listede olanları sevindirecek haber geldi. Artık kredi alabilmek çok kolay!

İhtiyaçların ne zaman nereden çıkacağı hiç belli olmuyor. Yapmamız gereken harcamalar, bazen üst üste gelebiliyor. Kendimizi bu harcamalara yetişebilmek için her ne kadar zorlasak da bazen hepsine birden yetişemeyebiliyoruz. İşte böyle zamanlarda bize yardımcı olabilmeleri için bankalara başvuruyoruz fakat bazen bazı durumlar nedeniyle bankaların bizden istediği şartları yerine getiremeyebiliyoruz. Bu durumlardan en önemlilerinden bazıları; kredi notunun düşük olması ve bankaların kara listelerine girmek.  VakıfBank, bu durumu ortadan kaldırarak artık bankaların kara listelerinde olan müşterilere bile kredi veriyor. İşte VakıfBank’ın yüzleri güldüren o büyük kredi fırsatı!

Kara Listede Olanlara Müjde!

vakıfbank şube-1

Kredi notu, bankaların müşterilere olan güven notu olarak düşünülebilir. Düzenli bir geliri olan ve ödemelerini zamanında gerçekleştiren vatandaşlar bu kredi notunu yükseltirken, ödemelerini geciktiren ya da borçlarını ödeyemeyen vatandaşların kredi notu düşüyor. Kredi notu belirli bir sınırın altına düşen müşteriler, bankaların kara listelerine girebiliyorlar. Kara listede olan vatandaşlar ne yazık ki bankaların herhangi bir fırsatından yararlanamıyorlar fakat artık bu dönem son buluyor. VakıfBank’ın İpotek Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi fırsatından yararlanan vatandaşlar, kara listede olsalar bile kredi kullanabiliyorlar.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

VakıfBank Yüzleri Güldürmeye Devam Ediyor!

vakıfbank kapak-1

VakıfBank, gayrimenkul sahibi müşterilerine özel olarak tasarladığı İpotek Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi fırsatı ile ihtiyaç sahibi vatandaşlara kredi vermeye başladı. Üzerine kayıtlı bir gayrimenkulü olan müşteriler, hemen şimdi VakıfBank şubelerine giderek, bu gayrimenkulü ipotek ettirebilir ve gayrimenkulün ekspertiz değerinin %80’i oranında kredi kullanabilirler. VakıfBank, müşterilerinin kendilerine ipotek ettirdiği gayrimenkullerin karşılığında verdiği kredi ile büyük bir fırsat sundu. Kara listedeki vatandaşların bile yararlanabileceği İpotek Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi fırsatı, sunduğu avantajların yanı sıra geri ödeme noktasında da büyük kolaylıklar sağlıyor. Değişken aralıklı geri ödeme planları sunan VakıfBank, 3 aydan 36 aya kadar vade imkanı da veriyor. VakıfBank’ın bu kredisine talep şimdiden oldukça fazla.

Eğer siz de İpotek Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi’nden faydalanmak isterseniz hemen şimdi VakıfBank’ın resmi internet sitesine giriş yapabilir ya da size en yakın VakıfBank şubesini ziyaret edebilirsiniz. İşte VakıfBank ile ihtiyaçları karşılamak bu kadar kolay!