Bankalar, kredi verecekleri müşterilerinin siciline ve kredi notuna büyük bir önem gösteriyorlar. Bu noktada müşterisi olduğu bankadan kredi almak isteyen vatandaşların bu unsurlara dikkat etmesi gerekiyor.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Sicili bozuk olan vatandaşlar, kredi alım aşamasında ne yazık ki bazı sorunlarla karşılaşabiliyor. Sizin için sicili bozuk olan ya da kredi notu düşük olan vatandaşlara dahi oldukça avantajlı kredi fırsatları sunan bankaları bir bir araştırdık. Eğer siz de böylesine sıkıntılı bir dönemde kendiniz için uygun olan kredi fırsatını arıyorsanız şimdi en doğru yerdesiniz.

Garanti BBVA

Garanti BBVA, ihtiyaç sahibi vatandaşlara tam 30 bin TL'lik ihtiyaç kredisi veriyor. Vatandaşlar bu kredi fırsatından sicilleri bozuk olsa bile yararlanabiliyor. Bu kredisinde yüksek faiz oranlarını oldukça iyi bir seviyeye indiren Garanti BBVA, müşterilerine %2.44'lük bir faiz oranı sunuyor. Aynı zamanda vatandaşlara 3 aydan 36 aya kadar da vade imkanı veren Garanti BBVA, 1.359,39 TL'lik taksitlendirmeler ile müşterilerine borçlarını rahatlıkla kapatabilme imkanı sunuyor.

ING Bank

ING Bank, sicili bozuk olan müşterilerine 20 bin TL'lik bir kredi vermeye başladı. Bu kredisi kapsamında faiz oranlarını indirebildiği kadar indiren ING Bank, müşterilerinden sadece %1.65'lik bir faiz oranı talep ediyor. Bununla birlikte kredi kullanıcılarına 12 aya varan vade imkanı sağlayan ING Bank, geri ödeme noktasında da büyük bir kolaylık sağlıyor. Kredi notu düşük olan vatandaşlar, aylık 1.888,87 TL'lik taksitlendirmeler ile kredi borçlarını kapatabiliyor.

Denizbank

Denizbank da aynı Garanti BBVA ve ING Bank gibi kredi notu düşük olan vatandaşlara oldukça iyi bir kredi fırsatı sunuyor. Sicili bozuk olan vatandaşlar hiçbir koşula bağlı olmadan ve kefil göstermeden tamı tamına 30 bin TL'lik bir kredi çekebiliyor. Bu kredisinde yüksek faiz oranlarına savaş açan Denizbank, vatandaşların yüzünü güldürebilmek için onlara %1,94'lük bir faiz oranı sunuyor. Bununla kalmayan Denizbank aynı zamanda kredi kullanıcılarına 3 aydan 36 aya kadar vade imkanı veriyor. Bu noktada yüzü gülen Denizbank müşterileri aylık 1.239,87 TL'lik taksitlerle borçlarından kurtulabilme imkanı sağlıyor.

Eğer siz de bu fırsatlardan yararlanmak isterseniz hemen şimdi bankaların resmi internet sitelerini ziyaret edebilirsiniz.