Ekonomideki olumsuz gidişat ve yanı sıra bitmeyen ihtiyaçlar için sıklıkla toplu nakde ihtiyaç duyulabiliyor. Bu nedenle de vatandaşlar bankalara başvurarak, ihtiyaç kredisi kullanıyor. Ancak daha önceden bankaya kredi borcu olan ve gecikmeye düşen kişilerin kredi sicili bozuk olduğu için kredi çekebilmeleri kolay olmuyor. Bu noktada bazı bankalar kredi sicili bozuk olan kişilere kredi veriyor. Üstelik kreşi sicili bozuk olan kişiler için onaylı ve kolay kredi veriliyor. Peki kredi sicili bozuk olanlar hangi bankalardan kredi kullanabilir?

Fibabanka’dan Kredi Sicili Bozuk Olanlara 130.000 TL Kredi

Türkiye’nin her geçen gün büyümeye devam eden bankacılık kuruluşları arasında yer alan Fibabanka, 2022 yılında acil ihtiyaçları olan herkese kolay kredi veriyor. Fibabanka onaylı kredi sayesinde kredi sicili bozuk olanlar dahi kolay bir şekilde ihtiyaçları için kredi kullanabiliyor. Üstelik Fibabanka kredi sicili bozuk olanlara yönelik sunulan ihtiyaç kredisi sayesinde 1.500 TL ile 130.000 TL arasındaki tüm ihtiyaçlar için kredi limiti tanımlanmaktadır.

Üstelik Fibabanka ihtiyaç kredisinde 12 aydan 36 aya varan vade imkanı da sunulmaktadır. Gelir durumuna göre düzenlenen ve sadece %2.19’dan başlayan faiz oranları sunulmaktadır. 36 ay vade seçimi en fazla 50.000 TL’ye kadar yapılabiliyor. 50.001 TL ve üzerindeki limitlere en fazla 24 ay vade seçilebilirken, 100.001 TL ile 130.000 TL arasına ise en fazla 12 ay vade seçilebiliyor.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

CEPTETEB Belgesiz Evraksız Kredi

Türkiye’nin dijital bankası CEPTETEB tarafından da kredi notu düşük olanlara kolay kredi veriliyor. Özellikle CEPTETEB ihtiyaç kredisinde evrak ve kefil talep edilmiyor. Böylelikle 40.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçları için  düşük faizli ve tam 36 aya varan vadeli olarak kredi sunulmaktadır. Üstelik CEPTETEB ihtiyaç kredisi başvurusu 7 gün 24 saat mobil ve internet bankacılığı kanallarından yapılabiliyor.

Enpara Evraksız ve Belgesiz Onaylı Kredi

Enpara tarafından da kredi sicili bozuk olanlara ve kredi notu düşük olanlara evraksız ve kefilsiz 50.000 TL’ye kadar limitli ihtiyaç kredisi sunuluyor. Üstelik yine 36 ay vade ve gelire endeksli düşük faiz oranlarından yararlanılabiliyor.