Tüm acil harcamalarınız için finansmanı bankalar aracılığıyla karşılayabilirsiniz. Bankacılık ürünleri sayesinde hangi sektörde ve hangi alanda olursa olsun tüm acil nakit ihtiyaçlarınız için finansman desteği alabilirsiniz. Kredi kartınızdan nakit avans kullanarak, acil masraflarınızı karşılayabilirsiniz. Kredi kartı kampanyaları sayesinde çok düşük faiz ve uygun geri ödeme koşullarıyla taksitli nakit avans avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Türkiye İş Bankası tarafından Maximum kredi kartı kullanıcılarına sunulan taksitli nakit avans kampanyasından faydalanabilirsiniz. Maximum kredi kartınızdan 7/24 başvuru şartı olmadan veya şubeye gitmek zorunda kalmadan nakit avans kullanabilirsiniz. Üstelik kullanacağınız nakit avans tutarı anında hesabınıza aktarılır veya nakit olarak alabilirsiniz.

İş Bankası Taksitli Nakit Avans Nasıl Kullanılır?

İş Bankası’nın taksitli nakit avans ürünü kullanmak için şubeye gitmenize ve başvuru yapmanıza gerek yoktur. İş Bankası’nın dijital bankacılık kanalları aracılığıyla her acil nakit ihtiyacınızda anında nakit avans kullanabilirsiniz. Maximum kredi kartından taksitli nakit avansı Bankamatik, Maximum Mobil, İşCep, internet şubesi ve çağrı merkezi kanallarından gerçekleştirebilirsiniz.

Maximum Taksitli Nakit Avansta %2 Faiz Oranı

Maximum kredi kartı sahibiyseniz, hemen taksitli nakit avans kullanabilirsiniz. İş Bankası taksitli avans işlemlerinde aylık %2 oranında faiz uygulanıyor. Ayrıca %2 faiz oranı üzerinden tüm taksitli nakit avans kullanımlarınızda 5 aydan 12 aya varan vade imkanından da faydalanabiliyorsunuz. Üstelik taksitli nakit avans uygulamalarına ilişkin İş Bankası’nın işlem ücreti uygulaması da bulunmamaktadır.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

İş Bankası Maximum kredi kartınız ile yapabileceğiniz taksitli nakit avans işlemlerinizde üst sınır 15.000 TL’dir. Ancak kullanabileceğiniz taksitli nakit avans limiti, kredi kartı limitiniz ile doğru orantılıdır. Buna göre taksitli nakit avans işlemlerinizde kredi kartınızda tanımlı olan kullanılabilir nakit avans limiti değerlendirilir. Örneğin 5.000 TL kullanılabilir nakit avans limitiniz bulunuyorsa en fazla 5.000 TL taksitli nakit avans işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Taksitli nakit avans işlemlerinize ait ödeme tablosu kredi kartı ekstresi içerisinde detaylı olarak yer alır. Ödemeleri her kredi kartı ekstresi son ödeme tarihine kadar gerçekleştirmeniz gerekir.