Ünlü oyuncu Ezgi Mola, son dönemde epey zor günler geçirdi. Söylemleri yüzünden hedef gösterilen ve mahkemelik olan ünlü oyuncudan şaşırtan bir itiraf geldi.

Ezgi Mola, son dönemin en popüler oyuncuları arasında yer alıyor. Komedi projeleriyle yıldızı parlayan biri olarak yıllar sonra "Masumlar Apartmanı" ile ekrana dönmesi izleyiciyi oldukça şaşırttı. Psikolojik hastalıklar ve travmalarla boğuşan kardeşlerin öyküsünü anlatan "Masumlar Apartmanı"nın en yaralı karakterlerinden Safiye'yi oynayan Ezgi Mola, yıllardır beklediği sıra dışı diziyi bulunca döktürdü. Böylece, sadece bağımsız sinema filmlerini izlemeyi sevenlerin gördüğü ve takdir ettiği dram performansını milyonlarca kişiyle buluşturmuş oldu. İzleyicinin ve sektörün duayenlerinin takdiriyle kariyerinin zirvesine çıkan Ezgi Mola, cesur açıklamaları nedeniyle zor günler de yaşadı. 

Mahkemelik Oldu

Ezgi Mola

Sosyal medyayı en aktif kullanan ünlülerden biri olan Ezgi Mola, gördüğü haksızlıklar karşısında oldukça sert sözler edebiliyor ve hiç çekinmeden bunları paylaşıyor. Hayvanlara eziyet edenlere ettiği sert sözlerle başlayan bu paylaşımlar artık her toplumsal sorunu kapsıyor!

Ezgi Mola Musa Orhan

Healthyish ve Babe Activewear’ı İflasa Sürükleyen Şeyma Subaşı Şimdi de "You Dou You" Dedi: Başarılı Olabilecek mi? Healthyish ve Babe Activewear’ı İflasa Sürükleyen Şeyma Subaşı Şimdi de "You Dou You" Dedi: Başarılı Olabilecek mi?

Geçtiğimiz yıl Batman'da intihar eden İpek Er'e cinsel saldırıda bulunduğu ve ölüme sürüklediği gerekçesiyle yargılanan Musa Orhan hakkında tutuksuz yargılama kararı çıkmıştı. Bu duruma "Tecavüzcü şerefsizi dışarı salan vicdanınızda boğulun. Artık yasa, dua, dilek, istek, rica, umut her şeyi elimizden aldınız ya!! Ne diyeyim! Yazıklar olsun! Yazıklar olsun!!! #MusaOrhanTutuklansin" diyerek tepki gösteren Ezgi Mola'ya iki ay önce hakaret davası açıldı ve hapis istemiyle yargılanmaya başladı.

Yeni Asır-1

Bu olay yetmezmiş gibi orman yangınları sırasındaki paylaşımları nedeniyle bir gazete manşetinden hedef gösterildi. Her zamanki neşeli tavrını korumaya özen gösteren Ezgi Mola, ilk kez bugün açık verdi!

İtiraf Geldi

Ezgi Mola story (2)

Yoğun bir şekilde devam eden "Erşan Kuneri" çekimleri ve geçirdiği zor günler nedeniyle ünlü oyuncunun modu epey düştü. Spor yapmaya karar verdiğini söyleyen Ezgi Mola, "Spor yapacağım! İnanamıyorum! Yeniden spor yapacağım çünkü mutlu olmaya ihtiyacım var." diyerek bir itirafta bulundu. Umarız, en kısa sürede bu zor günler biter!