Çerkezköy Devlet Hastanesi'nde "Sahte Doktor"luk Yapan Ayşe Özkiraz'ın Tutukluluk Halinin Devamına Karar Verildi Çerkezköy Devlet Hastanesi'nde "Sahte Doktor"luk Yapan Ayşe Özkiraz'ın Tutukluluk Halinin Devamına Karar Verildi

Rap müziğin sevilen popüler isimlerinden birisi olan Sefo, bu kez sahnelerin dışında bir mekandaydı. Bursa'nın Nilüfer ilçesinde bulunan Hüsnü Züber İlkokulunda öğrenim gören Tuana Ulusoy adlı bir öğrencinin okul temsilcisi olabilmek için arkadaşlarına bir vaatte bulunması üzerine Sefo harekete geçti. Çünkü küçük öğrencinin arkadaşlarına verdiği vaat, eğer kendisini seçecek olurlarsa okula Sefo'yu getirmekti. Seçimlerin ardından Tuana başkan olarak seçildikten sonra ise bunu duyan Sefo, Tuana'nın vaadini yerine getirmek için harekete geçti. İşte detaylar!

'Başkan Olursam Sefo'yu Getireceğim'

Rap müziğin genç ve sevilen isimlerinden birisi olan Sefo, Bursa'nın Nilüfer ilçesinde bulunan bir okulu ziyaret etti. Okulun başkanlık seçimlerine adaylığını koyan Tuana Ulusoy adlı küçük öğrenci, eğer kendisi seçilecek olursa okula Sefo'yu getireceğini vaat etmişti. Tuana verdiği vaadin ardından seçimleri kazanıp da abaşkan olunca, bunu duyan Sefo da kalkıp okula gitmeye karar verdi. Okula neden gittiğini Instagram'da anlatan Sefo, konu ile ilgili “Bursa’da bir okulda bir öğrenci okul başkanlığına aday olmuş ve vaatlerde bulunmuş. Vaatlerinden birisi de beni okula getirtmekmiş. Arkadaşımız başkan seçilmiş. Ben şu an Bursa’da bir okula doğru gidiyorum” dedi. Okulda büyük bir sevinç ve coşku ile karşılanan Sefo'ya, Tuana'nın annesi de geldiği için teşekkür etti. Çocuğu seçimleri kazanarak okul başkanı seçilen anne, "Kızıma hediye ettiğin yüzük ile ömür boyu unutamayacağı hatıra vermen ayrı bir güzellik, teşekkürler Sefo bey" diyerek Sefo'ya bu şık hareketi için teşekkür etti.

Pankartla Karşıladılar

Altın Kelebek Ödülleri'nde 'En İyi Rapçi' ödülünün sahibi olan Sefo, Bursa'ya giderken çektiği videoyu da Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmedi. Sefo paylaştığı video için "Arkadaşlar Bursa'da okulda bir öğrenci, okul başkanlığına aday olmuş. Vaatlerinden biri beni okula getirtmekmiş, arkadaşımız başkan seçilmiş. Ben okula gidiyorum" diyerek gidiş nedenini açıkladı. Sefo'yu büyük bir heyecanla bekleyen çocuklar ise, okulun girişine "Hoş geldin Sefo" yazan büyük bir pankartla karşıladılar. Çocuk hayranlarından oldukça büyük bir ilgi gören Sefo, çocuklara imza vermeyi ve onlarla bolca fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.