Piyasalarda yaşanan artışlarla birlikte Türkiye’de hayat pahalılığı Haziran ayında da artmaya devam ediyor. Yüksek enflasyon rakamlarıyla birlikte pahalılaşan hayat standartları karşısında acil harcamaları için birikimi bulunmayan vatandaşlar bankalara başvuruyor. Yüksek kredi faizleriyle uğraşmak zorunda kalmak istemeyenler için Yapı Kredi Bankası ile Hangikredi arasında önemli işbirliği. 15 Haziran’a kadar başvuranlara 5.000 TL’ye varan faizsiz taksitli nakit avans sunuluyor. İşte taksitli nakit avans kampanyasının detayları!

Yapı Kredi’den 5.000 TL’ye Varan Taksitli Faizsiz Nakit Avans

Yapı Kredi Bankası ile Türkiye’nin en büyük kredi platformu Hangikredi arasındaki yeni anlaşmayla birlikte acil nakit ihtiyaçlarını karşılarken faiz yükünden kurtulmak mümkün oluyor. Yapı Kredi ile Hangikredi iş birliğinde sunulan faizsiz taksitli nakit avans kampanyasından yararlanmak isteyenler için son başvuru tarihi 15.06.2022 olarak açıklandı. 15 Haziran’a kadar geçerli olan kampanyaya ilişkin başvurular internet üzerinden gerçekleştirilebilecek. Üstelik başvurular dakikalar içerisinde sonuçlandırılıyor.

Yapı Kredi Mobil Faizsiz Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Henüz Yapı Kredi müşterisi olmayan ve Hangikredi platformundan Yapı Kredi Mobil uygulamasını cihazına indirenler kampanyadan yararlanabiliyor. Kampanya kapsamında Yapı Kredi Mobil uygulamasındaki “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliği kullanılarak, müşteri başvurusu yapılması gerekiyor.

Yapı Kredi Mobil uygulaması üzerinden ilk defa Yapı Kredi müşterisi olan herkes, en geç 15 gün içerisinde Yapı Kredi bireysel kredi kartı başvuru yapması gerekiyor. Yapı Kredi Bankası kredi kartı başvurusu onaylanan kişiler ise hemen kampanya koşullarından yararlanabiliyor. Kampanya kapsamında Yapı Kredi bireysel kredi kartı başvurusu onaylanan tüketicilerin en geç 7 gün içerisinde faizsiz taksitli nakit avans kullanımı gerçekleştirmesi gerekiyor.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Faizsiz taksitli nakit avans kampanyası kapsamında 5.000 TL’ye kadar olan kullanımlar için faiz uygulanmıyor. %0 faizli ve 5.000 TL üst limitli taksitli nakit avans ürününde 5 aydan 12 aya varan vade imkanından da yararlanılabiliyor. Üstelik Yapı Kredi taksitli nakit avans kullanımı başvuru şartı olmadan 7 gün 24 saat gerçekleştirilebiliyor. Nakit avans kullanımı Yapı Kredi ATM’lerinin yanı sıra Yapı Kredi Mobil ve Yapı Kredi İnternet Şubesi üzerinden gerçekleştirilebiliyor.