Bay Yanlış 2. Bölümü – 3 Temmuz Cuma

Bay Yanlış 2. Bölümü ile 3 Temmuz Cuma Saat 20.00’de Fox ekranlarında.
Özge Gürel Kimdir?
Özge Gürel Kimdir?

Ezgi, yaptığı hatayı telafi etmek için Serdar’la tekrar bir araya gelmek istemektedir. Cansu’dan bir buluşma daha ayarlamasını ister.

Bu sefer doğru davranıp Serdar’ı etkilemeye kararlıdır. Bunun için de Özgür’e ihtiyacı vardır. O yüzden Özgür’ün teklifini kabul eder. Bir anlaşma yaparlar.

Ezgi, bir geceliğine Özgür’ün sevgilisi gibi davranacak, karşılığında Serdar’ı etkilemek için ne yapması gerektiğini Özgür’den öğrenecektir. Fakat yaptıkları bu anlaşmanın ikisi için de farklı sonuçları olacaktır.

Bay Yanlış Oyuncu Kadrosu ve Roller

Can Yaman
Özgür Atasoy

Özgür, otuzlu yaşlarının başında , aşka ve kadınlara olan inancını yitirmiş, günü birlik ilişkiler yaşayan, adı gibi özgürlüğüne düşkün, ele avuca sığmayan, adrenalin düşkünü, zengin, iyi eğitim görmüş, yakışıklı bir erkektir. İstanbul’da popüler bir restaurant barın işletmecisi ve sahibidir. Kova burcudur. Seçimlerinde mantığı ön plandadır.

Bay Yanlış Can Yaman Kimdir?

08 Kasım 1989 İstanbul doğumludur… 2012 yılında Yeditepe üniversitesi Hukuk bölümünden mezun olmuştur. Çok iyi derecede İngilizce ve İtalyanca bilmektedir.

2014 yılında avukat olarak çalışırken aynı zamanda Cüneyt Sayıl Atölyesinde oyunculuk dersi de almıştır.

Can Yaman Ödülleri

Altın Kelebek / En İyi Romantik Komedi Erkek Oyuncu Ödülü / 2018
GQ Men of the Year / Yılın Yükselen Oyuncu Ödülü / 2019
Murex D’Or & Beyrut / Lübnan / En İyi Erkek Oyuncu Ödülü / 2019

Can Yaman’ın Oynadığı Diziler

Gönül İşleri / Bedir / 2014 – 2015
İnadına Aşk / Yalın / 2015 – 2016
Hangimiz Sevmedik / Tarık / 2016 – 2017
Dolunay / Ferit / 2017 – 2018
Erkenci Kuş / Can / 2018 – 2019
Bay Yanlış / Özgür / 2020

Bay Yanlış Can Yaman
Bay Yanlış Can Yaman

Özge Gürel
Ezgi İnal
Ezgi, otuzlu yaşların başında, iddiasız, sıradan bir hayat yaşamayı seven, kendi halinde doğal, güzel bir kızdır. Ufak bir şehirde büyüyüp üniversite öğrenimi için İstanbul’a gelmiş bir daha da geri dönememiştir. Halkla ilişkiler bölümünden mezun olmuştur. Ezgi çevresindeki herkese yardım etmeye çalışan, dürüstlükten yana, fedakar biridir. Mantığından çok duygularıyla hareket eden hayalperest bir kızdır. Boğa burcudur.

Bay Yanlış Özge Gürel Kimdir?

5 Şubat 1987 yılında İstanbul’da doğdu. Önce oyunculuk sonra oyuncu yönetimi dersleri aldı. “Kızım Nerede?” dizisinde Zeynep karakteriyle oyunculuk dünyasına adım atmıştır. Daha sonra Huzur Sokağı ve Muhteşem Yüzyıl dizilerinde oynamıştır. 2014 yılında “Medcezir” dizisinde Ada karakterini canlandırdı. Yine 2014 yılında Kiraz Mevsimi dizisiyle geniş kitlelerce tanındı.

Özge Gürel’in Oynadığı Dizi ve Filmler

2019 Annem – Mustafa Kotan
2017 İlk Öpücük – Murat Onbul
2017 Organik Aşk Hikayeleri – Alpgiray M. Uğurlu
2014 Bizum Hoca – Serkan Acar, Yılmaz Okumuş
2014 Afra – Alper Altuğ, Göksel Demir
2018 Muhteşem İkili – Kanal D – Çağatay Tosun
2018 Börü – Startv – Can Emre, Cem Özüduru
2017 Dolunay – Startv – Çağrı Bayrak
2016 Yıldızlar Şahidim – Startv – Neslihan Yeşilyurt
2014 Kiraz Mevsimi – Foxtv – Filiz Gülmez Pakman, Eda Teksöz
2014 Medcezir – Startv – Ali Bilgin
2014 Muhteşem Yüzyıl – Yağmur Taylan, Durul Taylan, Yağız Alp
2012 Akaydın Huzur Sokağı – Atv – Şenol Sönmez
2010 Kızım Nerede – Atv – Atilla Cengiz

Özge Gürel’in Aldığı Ödüller

2015 MGD 21. Altın Objektif Ödülleri – Yılın En İyi Komedi Kadın Oyuncusu
2015 Future Fast Ödülleri – En İyi Çıkış Yapan Kadın Oyuncu
2015 Yeditepe Üniversitesi 3. Dilek Ödülleri – Yılın En İyi Kadın Oyuncusu

Özge Gürel Kimdir?
Özge Gürel Kimdir?

Fatma Toptaş
Cansu Akman
Ezgi’nin kuzenidir. 35 yaşlarında bakımlı, dış görünüşüne önem veren hoş bir kadındır. Bir hastanenin Halkla İlişkiler Sorumlusudur. İşinde başarılı, iletişimi güçlü, sosyal biridir. Çalıştığı hastanenin ortaklarından doktor Levent ile birliktedir. Koç burcudur.

 

Bay Yanlış Fatma Toptaş Kimdir?

 

Fatma Toptaş 25.11.1981 yılında Mersin‘de doğdu… Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi aldı. 2007 yılında MSM’den mezun oldu. Aynı yıl Plato Film Okulu’nda kamera arkası ve oyunculuk eğitimi aldı. Çeşitli oyunluk atölyelerinde eğitimler aldı.
Tiyatro sahnesine ilk çıkışı 2007 yılında Haldun Dormen’in yönetiminde ki ANFİTRİYON adlı müzikal de rol alarak oldu. Duru tiyatroda ŞAHMAT adlı doğaçlama tiyatrosu ile 2 sezon oyunlar oynadı.

 

Fatma Toptaş, bir çok kısa metraj sinema filminde de oynadı. Bunlardan bir tanesi kendi yazıp yönetip oynadığı kısa metraj film Altın Portakal’da yarıştı ve ödüle layık görüldü.

Fatma Toptaş şu anda GOLD FİLM’İN yapımcılığını yaptığı BAY YANLIŞ adlı dizide oynamaktadır.

Fatma Toptaş’ın Oynadığı Tiyatro Oyunları

Anfitriyon
Şahmat

Fatma Toptaş’ın Oynadığı Diziler

Çok Özel Tim
Doktorlar
Bıçak Sırtı
Hayat Devam Ediyor
Başrolde Aşk
Cesur Hemşire
Kiraz Mevsimi
No: 309

Fatma Toptaş’ın Oynadığı Filmler

Recep İvedik
Avanak Kuzenler
Ya Sonra
Herkes mi Aldatır
Annem

Cemre Gümeli
Deniz Koparan

Ezgi’nin çocukluk arkadaşıdır. 30’lu yaşlarının başında olan Deniz, Türkiye’nin önde gelen hukuk firmasında avukat olarak çalışmaktadır. Amacı işinde yükselmektir ve bunun için çok çalışmaktadır. Başından geçen kötü evlilikten dolayı hayal kırıklığına uğramış ve kendini aşka kapamıştır. Akrep burcudur. Hırslı biridir. Yakın çevresi dışındaki insanlara soğuk ve mesafelidir. Özellikle erkeklere karşı ketumdur.

Bay Yanlış Cemre Gümeli Kimdir?

24 Eylül 1993’te İstanbul’da doğdu. İlkokul ve lise eğitimini Şişli Terakki Vakfı Okulları’nda tamamladıktan sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Sanat Yönetimi ile Medya ve İletişim Sistemleri bölümlerini birlikte okuyarak çift ana dal yaptı.

Tiyatroya ilgisi lise yıllarında başladı ve üniversite yılları boyunca da devam etti. Bu sürede çeşitli tiyatro ekiplerinde ve kısa filmlerde yer almasının yanında Müzikal Tiyatro ve Clown eğitimleri de aldı. 2014 yılında New York’a gitti ve bir süre orada kalarak Meisner Tekniği üzerine eğitim aldı.

Türkiye’ye döndükten sonra ekran macerası başladı ve sırayla Tatlı İntikam, Servet ve Elimi Bırakma’da rol aldı. 2017’de Kumbaracı 50 ekibine dahil oldu ve Shakespeare’in 3. Richard oyununda Lady Anne karakterinde rol aldı. Royal Academy of Dance sertifikalı bale eğitimi olan Cemre Gümeli aynı zamanda Almanca ve İngilizce konuşmaktadır.

 

Cemre Gümeli’nin Oynadığı Diziler

Tatlı İntikam
Servet
Elimi Bırakma

Cemre Gümeli’nin Oynadığı Tiyatro Oyunları

Shakespeare 3. Richard

 

Gürgen Öz
Levent Yazman
Cansu’nun erkek arkadaşıdır. 40’lı yaşlarında işinde son derece başarılı bir estetik cerrahıdır. Çalıştığı hastanenin aynı zamanda ortağıdır. Bakımlı, titiz ve mükemmelliyetçi biridir. İlk evliliğinden 9 yaşında Zeynep adında bir kızı vardır. İlk evliliğinde yaşadığı olumsuzluklar ve kızına olan düşkünlüğü tekrar evlenmesine engeldir. Aslan burcudur.

 

Bay Yanlış Gürgen Öz Kimdir?

Gürgen Öz 1978 yılında Zonguldak’ta doğdu. TED Zonguldak Koleji’nin ardından İstanbul Üniversitesinde bir yıl Sanat Tarihi okudu. Daha sonra bu bölümden ayrılıp Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro Bölümünün Oyunculuk Ana Sanat Dalı sınavlarına girdi ve 4 yıllık eğitimini burda tamamladı. 2001 yılında mezuniyet sonrası bir süre yüksek lisansa devam etti ve Davranış Psikolojisi ile Farkındalık Teknikleri üzerine çalıştı.

Devlet Tiyatroları ve Bakırköy Belediye Tiyatrolarında görev aldı. Bağımsız ekiplerle, Yurtiçi ve Yurtdışında çeşitli Uluslararası Tiyatro festivallerine katıldı. 2005-2007 yılları arasında, ‘Makina’ Programında, aralıksız olarak Türk Televizyonlarında ilk kez, canlı yayında doğaçlama performansları gerçekleştirdi. Ardından birçok projede yer aldı. 2008 yılında mimari ve çarpık kentleşme üstüne ‘Neden Böyle?’ isimli kısa bir belgesel çekti. 2009 yılından itibaren, birçok konsept kitap projesinde öykü ve yazılarıyla yer almaya başladı. 2013 yılında ilk kitabı ‘Nevrotik’ yayımlandı. İstanbul’da yaşayan oyuncu, sinema tiyatro ve yazı kariyerine devam etmektedir.

Bay Yanlış Gürgen Öz
Bay Yanlış Gürgen Öz