Teknolojinin ve değişen yaşam sistemimizin bir getirisi olarak, zamanın en verimli şekilde kullanılabilmesi zorunlu hale gelmiş durumda. Eskiye göre sürekli daha hızlı akmaya başlayan zaman, tüm dünyada ki yaşam standartlarının bir getirisi oluyor. Bu sebeple özellikle bankacılık işlemlerinin, yaşamsal döngümüzde oluşturduğu finansal etkinin de, bu sürati yakalaması zorunlu oluyor. Bu yüzden, bankacılık ürünlerinin süratle sunulması, kullanıcıların banka tercihlerinde de önemli rol oynuyor. Bu çerçevede en süratli kredi finansmanı sağlayan bankalar arasından bazılarını okuyucularımız için araştırdık.

Halkbank Hızlı Kredi

Bir kamu bankası olarak Halkbank, birçok bankacılık ürününde sektörün önemli temsilcisi ve hatta öncüsü olmasıyla da tanınıyor. Bankanın sunduğu Hızlı Kredi ürünü, başvuranların aynı gün içerisinde ve hatta dakikalar içerisinde krediyi kullanabilmesini sağlıyor. Banka 10.000 TL üst limitle sunduğu Hızlı Kredi ürününü, 36 ay vade seçeneğiyle ve % 1,89 faiz oranıyla sunuyor. Hayat sigortası ürünüyle birlikte krediyi kullanmak isteyenler, % 1,89 faiz oranıyla, Hayat sigortası yaptırmak istemeyenler % 1,94 faiz oranıyla krediden faydalanabiliyor. Bankanın resmi web platformu, şubeler, mobil ve internet şubelerinin yanı sıra Dialog telefon bankacılığı üzerinden de başvurularınızı iletebiliyorsunuz.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Başvurularınız dakikalar içerisinde yanıtlanıyor ve şubeye gitmenize gerek kalmadan kredi finansmanından faydalanmış oluyorsunuz.

Denizbank Cebimde Kredi

Denizbank teknolojinin bankacılık ürünlerinde kullanılması konusunda önde gelen bankalardan biri olarak hizmet veriyor. Bankanın süratle kredi finansmanı sağladığı ürünlerden biri Cebimdeki Kredi. Cebimdeki Kredi 55.000 TL üst limite sahip. Kredinin özelliği 5 dakika içerisinde onayının alınması.

Krediye 3280 numarasına KREDİM boşluk T.C. KİMLİK NUMARASI boşluk DOĞUM TARİHİ (gg.aa.yy.) şeklinde bir kısa mesaj göndererek, 5 dakika içerisinde onayını alabiliyorsunuz. Evrakla ya da şubeye gitmenize gerek kalmadan krediyi 36 ay vade seçeneğiyle kullanabiliyorsunuz. Yasa gereği 50.000 TL’ ye kadar olan krediler için 36 ay vade uygulanabiliyor. 50.000 TL ve 100.000 TL arasında olan kredilerse en fazla 24 ay vadeyle kullanılabiliyor.

Ziraat Bankası Dijital Kredi

Ülkemizin en büyük ve aynı zamanda kamu bankası olan Ziraat bankası, Dijital Kredi ürünüyle şubeye gitmeden kredi kullanmanızı sağlayan bir hizmete sahip. Bankanın müşterileri İnternet şubesi ve mobil şube aracılığıyla krediye başvurabiliyor, onaylanan krediniz anında hesabınız geçiriliyor ve dakikalar içerisinde kredi kullanmış oluyorsunuz. 50.000 TL’ ye kadar olan krediler 36 ay vade, 50.001 ve 100.000 arası krediler 24 ay vade, 100.001 ve üzeri kredilerse 12 ay vade seçeneğiyle sunuluyor.