Bankacılık sistemi faiz temeli üzerinden çalışan bir ekonomik düzene sahip. Bunun yanında faizsiz bankacılık olarak hizmet sunan ve faiz yerine kar payı sistemi uygulayan katılım bankacılığı sistemi de, ülkemizde giderek yaygınlaşan ve tercih edilen diğer bir bankacılık sistemi. Katılım bankacılığının ülkemizdeki en önemli temsilcilerinden biri olan Türkiye Finans, sürekli büyümeye devam eden bir banka. Sunduğu bankacılık hizmetlerinin tamamının faizsiz bir temel üzerine oturmasının yanında, bankacılık ürünlerinin çeşitliliği ve işlevselliği de, bankanın tercih edilmesinde önemli rol oynayan etkenler.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Türkiye Finans tarafından sunulan faizsiz kredi olarak da tanımlanan İhtiyaç Finansmanı ürünü, kar payı oranı uygulanarak en fazla 36 ay vade seçeneğiyle sunuluyor. Diğer bankaların sunduğu ihtiyaç kredisinin faiz temelinde sunulmasına karşın, Türkiye Finans Kar oranı sistemiyle desteğin faizsiz bir şekilde kullanılmasına olanak tanıyor.

Türkiye Finans İhtiyaç Finansmanı Özellikleri

İhtiyaç Finansmanı için uygulanan kar oranı % 2,09’ dan başlıyor. Başvuru sahibinin özelliklerine göre değişen kar oranıyla, 36 ay vadeye kadar finansman faizsiz bir şekilde kullanılabiliyor. İhtiyaç finansmanı 50.001 TL’ ye kadar 36 ay vade, 50.001 ile 100.000 TL arasında olursa 24 ay vade ve 100.001 TL ile üzerinde olursa 12 ay vadeyle kullanıcıya sunuluyor.

İhtiyaç finansmanına başvurular, Türkiye Finans resmi web platformu, mobil şube ve internet şubesi aracılığıyla kolayca yapılabiliyor. Bankanın müşterisi olanlar, hemen finansman desteğini hesaplarına geçirerek kullanmaya başlayabiliyor. Yanı sıra, bankanın müşterisi olmayanlar için sunulan, uzaktan müşteri olma teknolojisi, birkaç dakika içerisinde bankanın müşterisi olabilmenizi sağlıyor.

Cep Telefonunuzu Kullanarak Türkiye Finans Müşterisi Olun

Cep telefonunuza indirdiğiniz Türkiye Finans mobil uygulamasında bulunan “müşteri olmak istiyorum“ seçeneğini tercih ederek, yapacağınız görüntülü görüşme sonrasında bankanın müşterisi olabiliyorsunuz. Birkaç dakikalık bu işlem sonrasında İhtiyaç Finansmanı ürününe hemen başvurup, onaylama aşamasından hesabınıza geçirilmesini sağlayabiliyorsunuz. Mobil bankacılık sistemi, internet bankacılığı sistemi ve ATM’ ler kanalıyla, ihtiyaç finansmanı ürününü şubeye hiç uğramadan hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Sunulan hizmetlerin çeşitliliği ve kalitesiyle birlikte, faizsiz bir bankacılık sunuyor olması, Türkiye Finans’ ın giderek daha fazla müşteriye sahip olmasına neden oluyor.