Ünlü oyuncu Hande Erçel, bir zamanlar fiziği nedeniyle ağır eleştirilere maruz kalıyordu. Şimdi ise mükemmel denebilecek kadar güzel ve dikkat çekici biri oldu. Peki bunun sırrı ne?

Hande Erçel, oyunculuk aşkının peşinden İstanbul'a üniversite okumaya gelen hırslı bir gençti. Kısa sürede de dikkati çekti ve oyunculuk yapmaya başladı. Yan rollerle başlasa da "Tatar Ramazan", "Hayat Ağacı" ve "Çalıkuşu" gibi kaliteli dizileri seçtiği için ilerlemesi daha kolay oldu. 2015'teki "Güneşin Kızları" dizisi ise ona şöhretin kapılarını açtı. O artık bir star adayı ve ülkenin en popüler genç oyuncularından biriydi! Hemen sonrasında oynadığı "Aşk Laftan Anlamaz" da başarılı bir işti ve yükselişini sürdürmeyi başardı. Ama linç edilme pahasına!

Yerden Yere Vuruldu

Hande Erçel-1

Hande Erçel istediği şöhrete kavuşsa da oyunculuğa yeteneğinin olmadığı eleştirilerinden kurtulamadı. Gerçekten de onun sahnelerini izlerken iyi bir oyuncu yerine hevesli bir genç görüyordunuz. Buna rağmen "Aşk Laftan Anlamaz" dizisiyle ülkenin en prestijli ödüllerinden Altın Kelebek dahil pek çok ödül kazandı. Özellikle de Altın Kelebek ödülü yüzünden usta oyuncuların bile eleştirilerine maruz kaldı. Yetmezmiş gibi sosyal medya fenomenleri onu bu kez fiziğinden vurdu! 

Hande Erçel

Güzeller güzeli bir kadın olduğu halde ekrandaki sıfır beden modasına uymayan Hande Erçel, nedense fazla bulunan kiloları nedeniyle eleştirilere maruz kaldı. "Bazlama surat" diyerek onu espri malzemesi yapanlara açtığı dava hala sürüyor mesela! O dönemde hem bu tarz sosyal medya kampanyalarıyla hem de annesinin hastalığıyla boğuşan ünlü oyuncu, annesini kaybettikten sonra inanılmaz bir değişim geçirdi!

Bunu Kimse Bilmiyordu! Demet Akalın'dan Bomba Estetik İtirafı: "Yıllara Meydan Okumak İçin..." Bunu Kimse Bilmiyordu! Demet Akalın'dan Bomba Estetik İtirafı: "Yıllara Meydan Okumak İçin..."

Sadece Spor mu?

Magazin programlarında ve sosyal medyada acımasızca eleştirilen fiziğini "normalleştirmeye" karar veren Hande Erçel, ciddi bir spor ve diyet programı uygulamış gibi görünüyor. Fit görüntüsüyle ilgili de her gün bir saat spor yapmaya çalıştığını söylüyor: "Her gün yapılacak diye bir şey de yok. Her gün yapamıyor insan yani. Çalışırken hiç yapamıyorsun ama 3 gün 1 saat yapınca koruyorum. Ben akşam da yemek yiyen bir insanım. Yemek ayrımım hiç yok."

Hande Erçel-2

Yüzüne bakınca bu değişim sadece aksatılan bir sporla sağlanmamış gibi görünüyor ama Hande Erçel ne derse o!