İlk kez 2010 - 2013 yılları arasında ekranlarla buluşan ve çok sayıda seyircinin sevilen dizisi olmayı başaran Behzat Ç., verdiği büyük ara ile tüm hayranlarını daha fazla özletmişti. Ardından nihayet sonunda müjdeyi veren Behzat Ç., yeni dizisi ‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi',  ile dün izleyicileri ile buluştu. Bly TV'de hayranları ile hasret gideren Behzat Ç.'nin yapımcılığını Ortaks Yapım üstlenmiş durumda. Yönetmenliğini Devrim Yalçın'ın yürüttüğü dizinin senaryosu ise Ercan Uğur'un imzasını taşıyor. Dizinin ilk bölümü sosyal medyanın en önemli gündemlerinden birisi haline gelen dizi için gelen yorumlar ise oldukça olumlu. İşte detaylar!

Çerkezköy Devlet Hastanesi'nde "Sahte Doktor"luk Yapan Ayşe Özkiraz'ın Tutukluluk Halinin Devamına Karar Verildi Çerkezköy Devlet Hastanesi'nde "Sahte Doktor"luk Yapan Ayşe Özkiraz'ın Tutukluluk Halinin Devamına Karar Verildi

Hasret Sona Erdi

Yönetmenliğini Devrim Yalçın'ın yaptığı ve senaryosu da Ercan Uğur'a ait olan 'Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç Hikayesi' dün Blu TV'de hayranları ile uzun bir aradan sonra yeniden buluştu. Dizinin oyuncu kadrosunda bulunan isimler ise Erdal Beşikçioğlu, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Ege Aydan, Ayça Eren, Güven Kıraç, Mehmet Ali Nuroğlu, Esra Ronabar, Burak Dakak, Evliya Aykan, Derin Beşikçioğlu ve Gökçe Eyüboğlu gibi isimlerden oluşuyor. Bir Ankara polisiyesi Behzat Ç.'nin devamı niteliğinde seyirci karşısına çıkan dizi, daha ilk bölümden sosyal medyada büyük bir olay yarattı. Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi adlı dizi, yayınlandığı döneme damgasını vurmayı başarırken, dizideki her bir karakter adeta milyonların gönlünde taht kurmuştu. Gerek dizide geçen olaylar gerekse de oyuncu kadrosunun başarısı, diziye birçok kişinin hayran olmasına neden olmuştu. Behzat, Akbaba, Hayalet ve Harun gibi karakterlerle her bölümde izleyiciyi hem eğlendiren hem de büyük bir hüzne düşüren sahneler son derece yoğundu.

Yeni Maceralar Başlıyor!

Polisiye, dram, macera, komedi, gerilim ve aksiyon türünün tamamını adeta tek bir yapımda birleştirmeyi başaran dizi, Emrah Serbes'in 'Her Temas İz Bırakır' adlı romanında uyarlanmıştı. 2010 ve 2013 yıllarında Star TV'de yayınlanmış olan dizi, 4. sezon itibariyle Blu TV'ye geçerek dijital platform tercihinde bulunmuştu. En son 9 Eylül tarihinde 105. bölüm ile ekranlara veda eden yapım, dizinin tutkunlarını oldukça üzmüştü. Ancak yapımın yenide başlayacağını duyarak sevine hayranlar, dün Blu TV'de ekran başındaydı.