Ekonomik ihtiyaçlar bankaların kredi ürünlerine olan rağbetin artmasına neden oluyor. Temel ihtiyaçlar, fatura ve diğer ödemeler ile birlikte sürpriz harcamalar için acil nakit ihtiyacı söz konusu olabiliyor. Günümüz ekonomik koşullarında birikim yapmanın olanaksız olması nedeniyle de tüm harcamalar için finansman desteğine ihtiyaç duyuluyor. İşte bu noktada bankaların sundukları ihtiyaç kredileri vatandaşa destek sağlıyor. Özellikle değişen kredi faiz oranları ve vade seçenekleriyle bankaların ihtiyaç kredileri tüm acil nakit ihtiyaçlarına çözüm oluşturuyor.

ING İhtiyaç Kredisi Kampanyası

ING Bank tarafından sunulan ihtiyaç kredisi sayesinde artık tüm acil nakit ihtiyaçlarınız için çok uygun koşullarda kredi kullanabilirsiniz. ING Bank ihtiyaç kredisi ile 20.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için kredi kullanabilirsiniz. ING Bank ihtiyaç kredisiyle 20.000 TL’ye kadar olan tüm acil nakit ihtiyaçlarınız için hemen başvuruda bulunabilirsiniz. Üstelik ING ihtiyaç kredisinde yeni ING müşterisi olduysanız %1.59’dan başlayan kredi faiz oranlarından faydalanabilirsiniz.

Eğer hali hazırda ING Bank müşteriyseniz %1.64’ten başlayan size özel kredi faiz oranlarından faydalanabilirsiniz. Üstelik ister ING’li olun, ister olmayın fark etmeksizin ING ihtiyaç kredisinde tam 36 ay vade imkanından faydalanabilirsiniz. ING ihtiyaç kredisi başvuru işlemlerinizi ister dijital kanallardan, ister de ING Bank şubeleri üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Şekerbank İhtiyaç Kredisi

Şekerbank tarafından sunulan “Ödemesi Kolay Kredi” kampanyasıyla hem nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilir hem de çok daha uygun ödeme koşullarından faydalanabilirsiniz. Kredi ödemelerinizi çok daha rahat bir şekilde yapabileceğiniz ödeme planlarından faydalanabilirsiniz. Şekerbank’ın ihtiyaç kredisinde ilk taksit ödemesine tam 3 ay sonra başlayabiliyorsunuz. 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyasında toplam 36 ay vade imkanından da yararlanabilirsiniz.

36 ay vadeli ve 3 ay ödemesiz Şekerbank ihtiyaç kredisinde %2.50’den başlayan kredi faiz oranları uygulanıyor. Bununla birlikte ödemesi kolay ihtiyaç kredisi kampanyasında taksit tutarlarının bir sonraki yıla göre düşük seviyede olmasını sağlayabiliyorsunuz. Yani her yıl taksit tutarı artacak şekilde acil nakit ihtiyacınız olduğundan kullandığınız kredinin ilk dönemlerinde daha uygun ödeme koşullarından yararlanabiliyorsunuz. Böylelikle kredi geri ödemelerinizde aksama vb. olumsuz durumların yaşanmaması mümkün oluyor.