Ünlü oyuncu Demet Özdemir ve sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, 40 kez düşünsek aklımıza gelmeyecek bir ikili olabilir. Ama dün gece birlikte eğlendiler!

Şeyma Subaşı, ünlü medya patronu Acun Ilıcalı'yla yaşadığı aşkla tanındı. Yıllar süren ilişkileri boyunca bir sosyal medya fenomenine dönüşen Şeyma Subaşı, tam bir parti kuşuydu! Partiden partiye koşan Şeyma Subaşı, oradan yaptığı paylaşımlarla göz dolduruyordu. En sosyal, en çok eğlenen insan hep oydu! Hal böyle olunca, Acun Ilıcalı'nın arkadaşları ve kanalında iş yapmak isteyenler de Şeyma Subaşı'yı bu partilerde yalnız bırakmıyordu. Acun Ilıcalı'yla iş yapmanın anahtarının Şeyma Subaşı olduğunu düşünen pek çok insan olduğu magazin kulislerinde sıkça fısıldanan bir dedikoduydu. Ama ikili boşanınca Şeyma Subaşı'nın dostları da bir bir ortadan kayboldu. 

Bağlar Kopmuş Gibiydi

İbrahim Büyükak Eser Yenenler Oğuzhan Koç

Öte yandan, Şeyma Subaşı'nın Türkiye'ye gelişi bu dostların bazılarının hala yanında olduğunu gösterdi. Üstelik yenileri de eklenmişti! Acun Ilıcalı'nın en yakın arkadaşları arasında saydığı "3 Adam" yani Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç, Şeyma Subaşı ile de çok yakındı. Birlikte tatil fotoğrafları bile vardı! Ama boşanmadan beri onları Şeyma Subaşı'nın yanında gören olmadı. 

Masumlar Apartmanı'nın Gülben'i Merve Dizdar Sarmaş Dolaş Görüntülendi! İtirafı herkesi şaşırttı: "Bayılıyorum!" Masumlar Apartmanı'nın Gülben'i Merve Dizdar Sarmaş Dolaş Görüntülendi! İtirafı herkesi şaşırttı: "Bayılıyorum!"

Hep Birlikte Eğlendiler

Demet Özdemir Oğuzhan Koç

Hala Acun Ilıcalı'nın yakın çevresinde olan Oğuzhan Koç, o çevreye yeni katılan ünlü oyuncu Demet Özdemir'le yeni bir aşka yelken açtı. Bütün yaz da Ege'nin altını üstüne getirdiler. Dün gece yine birlikte eğlenen ikilinin yanında ise şaşırtan biri vardı, Şeyma Subaşı!

Demet Özdemir'in sevgilisi Oğuzhan Koç'un "Gül ki Sevgilim" şarkısıyla coştuğu ve Şeyma Subaşı'nı da coşturmaya çalıştığı video sosyal medyada olay yarattı. Bu görüntülerle ilgili pek çok yorum ve iddia ortaya atıldı. Ama kesin olan şu ki, eski dostları Şeyma Subaşı ile paylaşım yapmaktan çekinse de, onunla takılmaktan da vazgeçemediler! Bakalım, başka ünlülerin de Şeyma Subaşı ile birlikte coştuğu partileri görecek miyiz?