Muzaffer ve Hakan Aylin’in yürüme haberini aldığında büyük coşku duyar. Aylin Firuze’den önce davranmış, onun planını boşa çıkarmıştır. Firuze ise Aylin’in kendi tehdidinden kurtulmak için böyle bir yol seçtiğinin farkında, ona kızgındır.

Aylin’in Firuze’nin hırsızlıkla suçlandığı parayı kendisinin tedavi için aldığını söylemesi, onun suçlamalardan aklanmasını sağlar. Muzaffer ve Hakan oldukça mahcup olsa da Firuze onlara karşı mesafeli tutum takınır. İkbal Seher’in kendisini deşifre etmesiyle birlikte arada ve çaresiz kalır.

Seher ona Yusuf ve Gönül’ün arasını bozma, ikisini birbirinden ayırma görevi verir. İkbal Seher’in isteklerini yapmazsa işinden olacağının bilincinde, onun için çalışmak zorunda kalır. Seher’in söylediği yalanlar neticesinde Yusuf’un Asya’yla birlikte olduğuna tamamen inanan Gönül, kendisini yeni hayatına alışmak zorunda hisseder.

Yusuf’u tamamen unutmak ve Bora’nın karısı olmak tek çözümüdür. Yusuf ise Firuze’nin çabasıyla, Gönül’le yeniden konuşmaya karar vermiştir. Yusuf’un kendisini unuttuğunu düşünerek onun karşısına çıkan Gönül, konuşacakları bir şey kalmadığını; kendisinin artık Bora’nın karısı olduğunu söyler. Böylece ikili geri dönüşü çok zor bir ayrılığın içine düşer.

Yayın Tarihi    : 13 Mayıs 2021 / Perşembe
Yayın Saati    : 14.00

Titanik filmi ne zaman çekildi ve oyuncuları konusu nedir? Titanik filmi ne zaman çekildi ve oyuncuları konusu nedir?

Yapımcı    : Focus Film  - Nilgün SAĞYAŞAR – Ayşe MEDRAN

Yönetmen    : Hülya Özyıldırım, Ayşe Tügen, Nujin Yıldız, Dilşen Kavuzlu, Ayşegül Işıkay

Senaryo    : B.Nihan Eren, Serdest Vural, Nesrin Zamur, Deniz Güney İşintek, Lami Birand

Oyuncular    : Emrah Akduman, Hazal Eylül Çelik, Gökberk Yıldırım, Eda Nur Gülbudak, Esengül Aypek, Fatih Gühan, Deniz Can, Emine Koyuncular, Buğra Gündoğdu, Derya Doğruöz, Mehmet Boray İsabetli, Banu Güngör Uğur Dökmeci, Özlem Boyacı, Okan Şenozan, Şebnem Gürsoy