Atv'nin merakla izlenen dizisi Beni Bırakma 606. bölümü ile sizlerle olacak.

Yusuf’un, Asya’yla evleneceklerini duyurması herkeste şaşkınlık yaratır. Kimse ne diyeceğini bilemez. Müjgan ise durumdan öfkelenmiştir. Oldukça gerilen iftar yemeği, Cihan’ın, Müjgan’ı dengelemesi sonucu büyük bir olay çıkmadan biter.

Cam Tavanlar 6. bölümü merak edilen sahneler Cam Tavanlar 6. bölümü merak edilen sahneler

Yusuf’un verdiği habere en çok sevinen Leman olmuştur. Arzu, Seher ve Bora’dan Yusuf’un Asya’yla evlenme kararı aldığını öğrenir ve bu duruma engel olmaya karar verir. Yusuf’un, Asya’nın gerçek kimliğini ve Bora’yla bağlantısını henüz bilmediğini, bunu öğrenmesinin zamanı geldiğini düşünen Arzu, harekete geçmekte tereddüt etmez.

Hakan, Firuze’nin iftar yemeğine çat kapı gitmesine rağmen kendini affetmemesi nedeniyle çaresiz kalmıştır. Ne yapacağı konusunda oldukça kararsız olan Hakan, Firuze’ye emrivakiyle de olsa bir sürpriz yapmaya karar verir.

Yayın Tarihi    : 17 Mayıs 2021 / Pazartesi
Yayın Saati    : 14.00

Yapımcı    : Focus Film  - Nilgün SAĞYAŞAR – Ayşe MEDRAN

Yönetmen    : Hülya Özyıldırım, Ayşe Tügen, Nujin Yıldız, Dilşen Kavuzlu, Ayşegül Işıkay

Senaryo    : B.Nihan Eren, Serdest Vural, Nesrin Zamur, Deniz Güney İşintek, Lami Birand

Oyuncular    : Emrah Akduman, Hazal Eylül Çelik, Gökberk Yıldırım, Eda Nur Gülbudak, Esengül Aypek, Fatih Gühan, Deniz Can, Emine Koyuncular, Buğra Gündoğdu, Derya Doğruöz, Mehmet Boray İsabetli, Banu Güngör Uğur Dökmeci, Özlem Boyacı, Okan Şenozan, Şebnem Gürsoy