Atv'nin merakla izlenen dizisi Beni Bırakma 607. bölümü ile sizlerle olacak.

Yusuf, Arzu’dan Bora’yla Asya’nın kardeş olduğunu öğrenmiş, dehşete düşmüştür. Arzu’nun kaybolan görüntülerin de Asya’yla ilgili olabileceğini söylemesiyle Yusuf, Asya’dan şüphe duymaya başlar.

Asya ise Seher’den aldığı akılla durumu Yusuf’a karşı net bir dille reddeder, tüm bunları ilk kez Yusuf’tan duymuş gibi davranır.

 

Yusuf, Asya’nın itiraf etmemesine rağmen Arzu’ya inanır, Asya’yla ilişkisini dondurur. Hakan, Firuze’nin kendisini affetmesi için hazırladığı yemek sürprizi sonucu Firuze’yle olan biteni değerlendirme şansını elde eder fakat kendisini affettirmeyi başaramaz.

 

Firuze ondan zaman istemiştir. Yine de bu sürpriz, Firuze’nin biraz düşünmesinin ardından Hakan’a karşı yeniden yelkenleri suya indirmesini sağlayacaktır.

 

Aylin, Firuze’nin abisiyle baş başa yemekte olduğunu öğrendiğinde onun sırrını açık etmemesi için yöntemler düşünmeye başlar.

Onunla konuşması gerektiğini söyleyerek onun gerçekleri anlatmasını engeller. Ardından yüz yüze konuşarak kendisini açıklamayı, onun desteğini istemeyi dener.

Yayın Tarihi    : 18 Mayıs 2021 / Salı
Yayın Saati    : 14.00
 

Yapımcı    : Focus Film  - Nilgün SAĞYAŞAR – Ayşe MEDRAN

Yönetmen    : Hülya Özyıldırım, Ayşe Tügen, Nujin Yıldız, Dilşen Kavuzlu, Ayşegül Işıkay

Senaryo    : B.Nihan Eren, Serdest Vural, Nesrin Zamur, Deniz Güney İşintek, Lami Birand

Pastacıların Düellosu 16 Temmuz Cuma Yeni Bölümü Pastacıların Düellosu 16 Temmuz Cuma Yeni Bölümü

Oyuncular    : Emrah Akduman, Hazal Eylül Çelik, Gökberk Yıldırım, Eda Nur Gülbudak, Esengül Aypek, Fatih Gühan, Deniz Can, Emine Koyuncular, Buğra Gündoğdu, Derya Doğruöz, Mehmet Boray İsabetli, Banu Güngör Uğur Dökmeci, Özlem Boyacı, Okan Şenozan, Şebnem Gürsoy