Beni Bırakma 622. Bölümü 8 Haziran Salı yeni bölümü atv ekranında.

Beni Bırakma 622. Bölüm

Bora tam Gönül’e vuracakken Seher’in canhıraş feryatlarıyla fabrikanın yandığını öğrenir. Arzu, Bora ve Seher yanan fabrikanın üzüntüsüyle diğer bütün sorunlarını geri plana itmişlerdir. Sigortadan gelecek iyi haberi bekleyen üçlü, bu korkunç günlerin mimarının Meltem olduğundan bir haberdirler. Yusuf içindekileri daha fazla tutamayıp Asya’ya her şeyi duyduğunu, çok öfkeli olduğunu söyler.

Kefaret 34. Bölüm Fragmanı - 15 Temmuz Perşembe Neler Olacak? Kefaret 34. Bölüm Fragmanı - 15 Temmuz Perşembe Neler Olacak?

Asya çok üzülse de Bora’ya, Yusuf’un hamilelik yalanını öğrendiğini ama Gönül’ü de bu işin ortağı olduğunu zannettiğini söyler. Tüm bunların paralelinde Müjgan da olan biteni öğrenmiş kardeşinin yanına gidip ona destek olmak istemektedir. Her şeyden habersiz olan Gönül, Bora’nın kendisiyle ilgili uydurduğu yalanı öğrenmek üzeredir. Hakan Firuze’nin karşısına çıkıp özür dilemek ister. Firuze, Hakan’la görüşmek istemese de beklenmedik biri Hakan’a yardım edecektir. Hakan’ın eve geldiğini öğrenen Ferit deliye dönüp Hakan’a saldırmak ister ama Hakan’ın verdiği beklenmedik tepkiyle Ferit şaşkına dönecektir.

Yayın Tarihi    : 8 Haziran 2021 / Salı

Yayın Saati    : 14.00