HaberEkspresi.NET

Benim Tatlı Yalanım 4. bölüm fragmanı

4 temmuz perşembe günü star tv ekranlarında yayınlanacak olan Benim Tatlı Yalanım 4. bölüm özeti ve fragmanı yer almaktadır.

Benim Tatlı Yalanım 4. bölüm fragmanı
158 okunma
03 Temmuz 2019 - 9:37

4 temmuz perşembe günü yayınlanacak olan Benim Tatlı Yalanım 4. bölüm özeti ve fragmanı yer almaktadır.

O3 Medya imzalı, başrollerini; Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu ve Lavinya Ünlüer’in paylaştığı Star’ın yeni dizisi “Benim Tatlı Yalanım”ın oyuncu kadrosunda Ahmet Saraçoğlu, Aslı İnandık, Sadi Celil Cengiz, Seda Türkmen, Cem Zeynel Kılıç ve Ali Yoğurtçuoğlu da  yer alıyor.

Yönetmenliğini Barış Erçetin ve Cihan Vural’ın üstlendiği dizinin senaryosunu, Deniz Dargı ile Murat Taşkent’in kaleme alıyor.

Konusu:

Şevket, Suna’yı Nejat’ın evinde bulduğunda, Nejat’ın yalanı her ikisini de kurtarır ; Suna, Kayra’nın bakıcısıdır. Şevket, Suna ona yalan söylediği için sinirlenmiştir ve Suna’nın bakıcılık yapmasını asla istememektedir. Suna, Kayra için hayatında ilk defa babasına karşı gelir ve  Nejat’ın evine geri döner. Bu sırada düşmanını daha yakından tanımak isteyen Hande, Suna’yı yemeğe çıkarır ve Suna’nın söylediği bir şey onu şüphelendirmeye başlar. Bu kadın gerçekten Aylin midir? Yoksa onun yerine geçmiş bir başkası mı?

Yayın Günü: 4 Temmuz  Perşembe
Yayın Saati: 20.00 – Yeni Bölüm

Benim Tatlı Yalanım 4. bölüm fragmanı