Bilgisayarınız var,fakat WhatsApp uygulamasını cepinizden değil de masaüstü bilgisayarından yada dizüstü bilgisayarınızdan giriş yapmak istiyorsunuz.

İşte size kolay bir anlatımla karşınızdayız.İoS veya Android tabanlı akıllı telefonlardan giriş yapabiliyor.

Bilgisayardan nasıl WhatsApp’a giriş yapılıyor

Google aramalarından yada direk tarayıcınızın adres kısmına bu adresi yazmanız yeterli olacaktır.Sonrasında cep telefonuzun Ayarlar kısmından WhatsApp Web ayarından karekodu okutmanız için kameranızı bilgisayar ekranına doğru tanıtmanız gerekmektedir.

whatsapp-webten-giris.jpg

WhatsApp Webten Girişi Nasıl Yapılır ?

Cep telefonuzun arka kamerası resimdeki kare kodu tanıtmanız halinde otomatikman bilgisayarınızdan giriş yapabilirsiniz.

Size ayrıca bir önerimiz şu olacaktır.Kendinize ait bilgisayarda oturum kapatmanız gerektiren bir durum söz konusu olamaz.Fakat size ait bilgisayardan giriş yapıyorsanız muhakkak oturumu sonlandırınız.

Başkasını ait bilgisayarından oturumu sonlamadığı taktirde sizin adınızla giriş yapıp suistimal edebilir,adınıza olmadık işlemler yapabilir.Bilgisayardan oturumdan çıkmak için aşağıdaki resimden takip edebilirsiniz.

Kandaki Oksijeni Ölçen Telefon Hangisidir? OPPO Band Sport Özellikleri Nelerdir? Kandaki Oksijeni Ölçen Telefon Hangisidir? OPPO Band Sport Özellikleri Nelerdir?

whatsapp-webten-cikis.jpg