Türkiye’nin en büyük süpermarket zinciri Bim’in 18 Ocak Salı günü yapacağı indirimler açıklandı. Bim 18 Ocak aktüel afişi yayınlandı. Yayınlanan aktüel afişinde yine çok sayıda avantajlı fiyata sahip ürün yer alıyor.


Bim Yağ Fiyatlarında Büyük İndirim

2021’in adeta zam şampiyonu haline dönüşen ve adeta fiyatlarını birkaç katına ulaştıran zeytinyağı fiyatları el yakıyor. Bim 18 Ocak aktüel ürünleri arasında yer alan zeytinyağı ürünleri çok cazip fiyatlarıyla avantajlı zeytinyağı sunuyor. 18 Ocak aktüelinde yer alan en popüler ürün Komili zeytinyağları oldu. Komili markalı 1 litrelik zeytinyağları, çok düşük fiyatlarıyla 18 Ocak 2022 tarihinde Türkiye genelindeki Bim mağazalarında satışa sunulacak.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

bim-18-ocak-2022-4


Bim’de 18 Ocak aktüel ürünleri arasında yer alan 1 litrelik Komili Natürel Sızma Zeytinyağı yalnızca 59.90 TL’den satışa sunulacak. Yine Komili markalı 1 litrelik Riviera Zeytinyağı ürünü 56.90 TL’den satışa sunulacak. Her iki ürünün satış fiyatları ulaşılması zor seviyede bulunuyor. Bim aktüel ürünleriyle vatandaşlar Komili markalı zeytinyağını çok uygun fiyatlara satın alabilecek.


Bim 18 Ocak Salça İndirimi

Yayınlanan Bim 18 Ocak aktüel ürünleri listesinde salça fiyatları dikkat çekiyor. Son dönemde fiyatları sürekli yukarı yönde hareket eden salçalar, Bim’den çok uygun fiyatlara satın alınabilecek. 18 Ocak Salı günü aktüel ürünler arasında satışa sunulacak Tat markalı salçalar uygun fiyatlarıyla ev ekonomisine destek oluyor. Mutfakların vazgeçilmez lezzeti ve ürünü olan salçanın artan fiyatlarına karşı Bim’in büyük salça indirimi ilgi görüyor.

bim-18-ocak-2022-5


Bim 18 Ocak aktüel ürünler listesinde cam kavanoz bin 700 gram Tat Domates Salçası sadece 29.90 TL’den satışa sunulacak. Ayrıca bin 450 gram ve yine cam kavanozda olan Tat Biber Salçası ürünü de yine aynı fiyatla(29.90 TL) satışa sunulacak.


18 Ocak Bim aktüel ürünler listesinde gıda ve mutfak ürünlerinin yanı sıra kişisel bakım ve ev temizliği ürünlerinde de büyük indirim bulunuyor. Ayrıca iç giyim, pijama, dış giyim ve aksesuar gibi farklı ürünlerden oluşan zengin bir ürün çeşitliliği aktüel afişinde yer alıyor. Tüm ürünler 18 Ocak 2022 Salı günü satışa sunulacak.