Bir çocuk tacizi iddiası daha bugün İstanbul Bağcılar'dan geldi. Bağcılar'da 9 yaşındaki bir çocuğu taciz ettiği iddiası nedeniyle A.M. adlı şahıs gözaltına alındı.

Bir taciz iddiası da İstanbul Bağcılar’dan geldi. İstanbul’un Bağcılar ilçesine bağlı Kemalpaşa Mahallesi’nde yaşanan olayın ardından A.M. isimli kişi polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Karakoldaki işlemlerin ardından ise şüpheli şahıs Bakırköy Adliyesine sevk edildi.   

Tadına Bakanların Tarif İçin Peşinden Koşacağı Lazanya'nın Püf Noktalarını Şeflerden Öğrendik, Aslında Sırrı... Tadına Bakanların Tarif İçin Peşinden Koşacağı Lazanya'nın Püf Noktalarını Şeflerden Öğrendik, Aslında Sırrı...

İlk Yengesine Söyledi

taciz 1

9 yaşındaki bir kızın taciz edildiği olay, dün Bağcılar semtinin Kemalpaşa Mahallesi’nde yaşandı. Gelen iddialara göre A.M. adlı kişi bir apartmanın bodrum katında yaşayan dört yabancı uyrukludan birisi. Kişinin o esnada 17 yaşındaki A.M.’nin bakkaldan dönmekte olan E.B.’yi taciz ettiği iddia ediliyor. İddialara göre bakkaldan apartmana kadar takip ettiği 9 yaşındaki küçük kızı apartmanda taciz ediyor. Bunun üzerine 9 yaşındaki E.B. yengesinin yanına giderek yaşadıklarını anlatarak olayı ortaya çıkarıyor.

Linçten Zırhlı Araç Kurtardı

taciz 2

Küçük kızın tacize uğradığını söylemesinin ardından yenge Gülnaz B. yabancı uyruklu 4 kişinin kalmış olduğu bodrum katına inerek yeğenini kimin taciz ettiğini sordu. Yeğeninin anlattıkları üzerinden tacizde bulunanın beyaz giydiğini öğrenen yenge Gülnaz B. içeriye bakarak beyaz giyinen kişinin kim olduğunu tespit etmeye çalıştığını aktardı. Konuşmalar Gülnaz B.’nin bağırışlarına dönüşmeye başlayınca mahalleli sokağa dökülmeye başladı. Bu olayların ardından mahalleye intikal eden polis ekipleri evde bulunan A.M’yi zırhlı araca alarak linç edilmekten son anda kurtardılar. Emniyetteki sorgusunun ardından A.M. Bakırköy Adliyesine sevk edildi. Pakistan asıllı olan A.M adliyeye sevk edilirken yenge Gülnaz B. “Bizim çocuğumuz akıllıydı geldi söyledi. Kimse susmasın” şeklinde beyanda bulundu.