Kripto para piyasaları her geçen gün popülerliğini arttırmaya devam ediyor. Dünya genelinde kripto para birimlerine olan talebin artış yaşamasıyla birlikte kazanç fırsatları da doğal olarak artıyor. Son yıllarda kendi zenginlerini yaratan kripto para piyasalarının hareketliliği, yatırımcılara ciddi kazanç olanakları sunuyor. Kripto para piyasasında yatırım yapmak isteyen ancak piyasayı tanımayanlar için işte 2022’nin en popüler ve en çok kazandıran coinleri!

BNB Coin

Dünyanın en büyük kripto para piyasası olan Binance tarafından geliştirilmiş BNB Coin, son yılların en çok kazandıran coinleri arasında yer alıyor. Ethereum ağında yer alan BNB, Binance tarafından oluşturulan kendi ağında işlem görüyor. Özellikle Binance’de yapılan tüm kripto para alım ve satım veya diğer işlemlerde BNB kullanımı komisyon oranlarında çok ciddi tasarrufların yapılabilmesine yardımcı oluyor.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Bu durumda BNB’nin işlem hacminin her daim yüksek seviyede olmasına neden oluyor. Böyle olunca da BNB Coin her zaman yukarı yönlü bir grafik çizerek, yatırımcılarına kazandırıyor. 2022’de de BNB Coin için yükseliş trendinin devam edeceği ve güvenilir bir kripto para yatırım seçeneği olduğu uzmanların genel görüşlerini oluşturuyor.

KCS Coin

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Kucoin tarafından geliştirilmiş olan KCS’de, son dönemin en popüler kripto para birimleri arasında yer alıyor. Tıpkı BNB için olduğu gibi KCS’de de borsada yapılan işlemlerde tercih edilmesi işlem komisyonlarında artı avantaj ve indirim sağlıyor.

Yüksek kullanım potansiyeli bulunan Kucoin’de KCS coin yatırımları gerçekten avantajlı bir yatırım seçeneği oluşturuyor. KCS Coin’in 2022 yılının en fazla kazandıran coinleri arasında yer aldığı belirtiliyor.

Cardano (ADA)

Kripto para piyasasında Bitcoin ve Ethereum’un ardından üçüncü bir blok zinciri getiren Cardano’nun geleceği çok açık görülüyor. Nitekim geçtiğimiz yıl içerisinde yatırımcıları için gerçekten yüksek kazanç fırsatları oluşturacak inişli-çıkışlı grafiğiyle dikkat çekmişti. Cardano’nun 2022 yılı boyunca da aynı performansı göstereceği belirtiliyor. Uzun vadede de ise ADA’nın gerçekten çok yüksek değer seviyelerine ulaşacağı beklentisi bulunuyor. Bu yüzden 2022’de de yatırımcıların gözde kripto para birimleri arasında yer alıyor.