Bir Zamanlar Çukurova 100. Bölüm Fragmanı 10 Haziran Perşembe sizlerle olacak.

100.Bölüm Özeti: 

Aşk Mantık İntikam 5. Bölüm Fragmanı - 16 Temmuz Cuma Aşk Mantık İntikam 5. Bölüm Fragmanı - 16 Temmuz Cuma

100 haftadır her perşembe Bir Zamanlar Çukurova’yı en çok izlenen dizi yapan izleyici,  bu özel bölümünde hikayenin ve karakterlerin yine pek çok kırılma noktasına şahitlik edecek! 

100 bölümdür anaların evlat, aşıkların sevda sınavlarından geçtiği dizide, bu hafta yine ağır hesaplaşmalar, ortaya çıkan büyük sırlar var! 

SEVDA ARTIK SADECE KIZINI KORUMANIN PEŞİNDE! 

Sevda kızını korumak için, her şeyi göze alır. Konaktan para alıp, onu İstanbul’a götürecektir. Ama işler planlandığı gibi gitmeyince, Sevda için de zor günler başlayacaktır.

Demir için de Züleyha için de artık Sevda, yuvalarını dağıtmak için gizli planlar yapan bir düşmandır! Ailenin büyüğü olarak gördüğü saygıyı kaybedip bir yabancıya dönüşecektir! 

ÜMİT HAYATINI HİÇE SAYARAK BEBEĞİ DOĞURMAK İSTİYOR

Demir, Ümit’in bebeği doğurmaması için her yolu denemeye kararlıdır! Züleyha, bebeği konakta büyütmeyi bile teklif etse Demir’in öfkesi yine tüm Çukurova’yı saracak, Ümit’i dört koldan arayıp bulacaktır! Tüm bu koşturmaca içinde, Sevda, elindeki tek kozu, Züleyha ile ortak oldukları suçu ortaya atar! Bu arada, Demir ve Züleyha henüz bilmese de, Betül ve Şermin de diğer cepheye yardıma başlayacaktır!

FEKELİ KONAĞINA YİNE BİR ATEŞ DÜŞER!

Yamanlar,  kelimenin tam anlamıyla birbirlerine düşmüşken, şehri donatan ilanlarla Ümit’i ve Sevda’yı kapı dışarı eden Fekeli, konuyla daha fazla ilgilenecek vakit bulamayacaktır. Müjgan’ın kaybının ardından, tüm intikam yeminlerini toprağa gömen Fikret, şimdi kendini bambaşka bir mücadelenin içinde bulacaktır. Önce kapılarını çalan bir avukat sonra da Kerem Ali’nin yaşam mücadelesi içine düşmesi, Fikret, Fekeli ve Lütfiye’nin ocağına da kalbine de yeniden ateş düşürecektir! 

CUMALİ NEDEN ÜZÜM KIZIN PEŞİNDE?

Konakta, Sevda ve Ümit’in peşindeki trafik hiç bitmezken, Demir ve Züleyha da bir içeri bir şehre koşturur. Bahçede ise Saniye’yi delirten gelişmeler yaşanacaktır! Cumali, sürekli Üzüm kızın peşindedir. En son Saniye ikisini giderken görünce de konağın içine kadar duyulacak olaylar patlayacaktır! 

‘Bir Zamanlar Çukurova’ 100. bölümüyle perşembe 20.00’de atv’de ekrana gelecek. Dizi, 102. bölümüyle 3. sezon finalini gerçekleştirecek. 

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümüyle Perşembe akşamları 20.00’de atv’de.

Yayın Tarihi    : 10 Haziran 2021 / Perşembe

Yayın Saati    : 20.00