HaberEkspresi.NET

Bir Zamanlar Çukurova 35. Bölüm sezon finali – Sırlar ortaya çıkıyor

Bir Zamanlar Çukurova 35. Bölüm sezon finali 30 Mayıs Cuma atv ekranında kaçırmayın.

Bir Zamanlar Çukurova 35. Bölüm sezon finali – Sırlar ortaya çıkıyor
77 okunma
30 Mayıs 2019 - 16:17

Bir Zamanlar Çukurova 35.Bölüm Özeti

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’ da ortalık iyice karıştı! Sevilerek izlenen dizi bu bölümle beraber sezon finaline giriyor.

Nihayet düğün günü gelmiştir! Müjgan telli duvaklı gelin olur! Düğün öncesinde Yılmaz ve Demir karşılaşır. Yine silahlar çekilir. Demir’in silahı bırakması gerektiğini konuşmak için Hünkar’a giden Fekeli, onu da düğüne davet eder!

Konak’ta ise işler çığırından çıkmıştır. Züleyha’nın hamileliği tüm sırların da ortaya çıkmasını tetikleyecektir. Demir en başından bu yana tüm yalanlardan haberdar olduğunu itiraf eder! Züleyha’yı iffetsizlikle suçlar!

Saniye ve Gaffur cephesinde de savaş devam etmektedir. Saniye Gaffur’u evden atar. Konağın bahçesindeki duvar yıktırılınca, Gaffur’un zulası ortaya çıkar ve zulada sakladığı sahte kimlikler ile Züleyha’nın mektubu Yılmaz’ın eline geçer.

Tüm karmaşaya rağmen düğün gerçekleşir. Hünkar, Fekeli ile yan yana düğüne katılır. Müjgan mutlu, Yılmaz ise şaşkındır! Düğüne katılan İstanbul’dan gelen misafirler herkesi bir geceliğine bile olsa, güzel şeylere yaşamaya inandıracaktır.

Züleyha, artık hayatına o konakta devam etmek zorunda kalacağını düşünürken, Yılmaz da aklından Züleyha’yı tamamen çıkarmaya çalışır.

Her Perşembe milyonların ekrana kilitleyen ‘Bir Zamanlar Çukurova’ bu hafta sezonun final bölümüyle ATV’de!

Yayın Tarihi : 30 Mayıs 2019 / Perşembe

Yayın Saati : 20.30

Yapım : Tims&B Productions

Yapımcı : Timur Savcı & Burak Sağyaşar

Yönetmen : Murat Saraçoğlu

Senaryo : Yıldız Tunç, Su Ersöz, Derem Çıray

Oyuncular : Vahide Perçin (Hünkar Yaman), Murat Ünalmış (Demir Yaman),  Uğur Güneş (Yılmaz), Hilal Altınbilek (Züleyha), Bülent Polat (Gaffur), Turgay Aydın (Sabahattin), Selin Yeninci (Saniye), Melike İpek Yalova (Müjgan Hekimoğlu), Sibel Taşçıoğlu (Şermin), Selin Genç (Gülten), Polen Emre (Fadik), Mustafa Açılan (Veli) ve Serpil Tamur (Haminne) ve Kerem Alışık (Fekeli).

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.