PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Vatandaşın bankalara olan borçları her geçen gün artmaya devam ediyor. Pandemi döneminde küresel ekonomide yaşanan sallantıların etkisiyle vatandaşın borcu da büyüyor. Özellikle acil nakit ihtiyaçları dolayısıyla bankalardan kredi kullanan vatandaşlar, kredi borçlarını ödemekte zorlanıyor. Bu durumda borçların gecikmeye girmesine neden oluyor. Gecikmedeki borçlar hem faiz yüküne maruz kalıyor hem de vatandaşın kredi notunu olumsuz etkiliyor. Bankalara kredi kartı ve kredi borcu bulunan vatandaşların gecikmedeki bu borçları için yardım ise yine bankalardan geliyor. Bankaların borç transfer kredisi ile kolayca gecikmedeki borçlarından kurtulabilmeleri sağlanıyor.

Ziraat Bankası Borç Transfer Kredisi

Ziraat Bankası, yeni yılla birlikte bankalarda gecikmede borçları olan vatandaşlara rahat nefes alma fırsatı sunuyor. Ziraat Bankası, vatandaşın bankalara olan gecikmeli kredi kartı borçlarını ödemede kolaylık getiriyor. Ziraat Bankası tarafından sunulan Birleştirilen İhtiyaç Kredisi ürünü sayesinde çok uygun koşullarda geri ödeme planlarıyla kredi kartı borçlarından kurtulabiliyor. Ziraat Bankası Birleştiren İhtiyaç Kredisi ürünü kapsamında kredi kartı borçlarını kapatıp, uygun geri ödeme planına sahip kredi sunuyor.

Ziraat Bankası’nın borç transfer kredisi kampanyası kapsamında 60 aya varan vade imkanından yararlanılabiliyor. Bunun yanı sıra borç transfer kredisinde uygulanan faiz oranları kredi kartlarında uygulanan aylık faiz ve gecikme faizi gibi hususlara göre çok daha uygun oluyor. Bu durumda vatandaşa önemli bir ödeme kolaylık sağlıyor. Ziraat Bankası’nda 24 ay vadeye %1.10, 60 ay vadeye ise %1.20 oranında kredi faizi uygulanıyor.

Akbank Borç Transfer Kredisi

Akbank’ın taksitli borç transfer kredisi kapsamında birikmiş ve gecikmede olan kredi kartı borçlarınızdan anında kurtulabilirsiniz. Taksitli borç transferi ürününden sadece Akbank’ın Axess kredi kartı için değil, diğer banka kredi kartı borçları içinde faydalanabilmeniz mümkündür.

Akbank borç transfer kredisi ile diğer bankalardaki 20.000 TL’ye kadar olan kredi kartı borçlarınız için başvuru gerçekleştirebilirsiniz. 12 aya vaden vade imkanından faydalanabildiğiniz borç transfer kredisinde 5.000 TL limit için %1.80 kredi faiz oranından yararlanabilirsiniz. Böylelikle aylık taksit tutarlarınız 477.46 TL olur. Başvurularınızı Axess Mobil, Akbank Mobil ve internet şubesi ile Akbank şubeleri aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.