1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Bankaların kredi olanakları ve kampanyaları arttıkça birçok vatandaş yaşamış oldukları finansal sıkışıklıklarda daha çok bu kredileri tercih ediyor. Ancak zaman içinde biriken banka kredileri ve kredi kartı ödemelerini takip etmekte zorluk yaşanabiliyor. Hatta söz konusu kredi ve kredi kartlarının geri ödemelerinde de zaman içerisinde aksamalar meydana geliyor. Tabii ki bu aksamalar ve gecikmeler öncelikle kredi sahiplerine ekstra bir gecikme faizi olarak geri dönerken daha ileri aşamalarda yasal takip, avukatlık giderleri ve hatta icra masraflarına kadar gidebiliyor. İşte tüm bu olumsuzlukları yaşamamak için İş Bankası'nın sunmuş olduğu borç transfer kredisinden yararlanarak borçlarınızı tek bir çatı altında toplayabilir hatta borçlarınızı bu şekilde yapılandırarak yeniden vadelendirebilirsiniz. İşte İş Bankası borç transferi kredisine dair detaylar!

Borç Transferi Nedir?

Günümüzde kredi kullanıcıları tarafından belki de en çok araştırılan ve tercih edilen kredilerden birisi olmaya başlayan borç transfer kredisi özellikle farklı bankalarda farklı kredi borçları olan vatandaşların ilgi odağını oluşturuyor. Söz konusu kredi sayesinde farklı bankalardaki mevcut kredilerinizi Borç Kapatma Kredisi ile İş Bankası’nda birleştirebiliyor ve hatta bütçenize uygun taksit tutarına göre 36 aya kadar vadelendirebiliyorsunuz. Böylelikle tüm borçlarınızı tek bir yerde toplayarak kolayca kontrol edebilir ve ödemelerinizi daha rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Borç Transferi Kredisi Başvurusu ve Şartları

Farklı bankalarda bulunan kredi ya da kredi kartı borçlarınızı İş Bankası Borç Kapatma Kredisi ile 36 ay taksitle çekebilirsiniz. Bankanın bunun için belirlemiş olduğu faiz oranı ise yüzde 2,20. Farklı bankalarda bulunan kredi kartı borcu ya da kredileriniz için çekeceğiniz borç kapatma kredisi için başvuru olanakları ise oldukça çeşitli. Kredi başvurularınızı İşCep’ten, internet şubeciliğinden, Bankamatiklerden, 0 850 724 0 724 Telefon Şubesi’ni arayarak ya da SMS olanağı ile gerçekleştirebiliyorsunuz. İş Bankası’ndan bu koşullarda çekebileceğiniz örneğin 10.000 TL tutarındaki borç transfer kredisi için ödeyeceğiniz aylık tutar 433,77 TL iken ödenecek toplam tutar ise 15.665,72 TL’dir. Kredi başvurunuz onaylandıktan sonra ise size en yakın İŞ Bankası şubesine aşağıdaki belgeleri vermeniz gerekiyor:
  • Başvuru Formu
  • Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı ve fotokopisi
  • Gelir durumunuzu gösterir belge