Kripto paralar, modern ekonomi sisteminin temel parçalarından birisi haline dönüştü. Artık dünya toplumlarında büyüğünden, küçüğüne tüm yatırımcılar tarafından kripto para birimleri, temel bir yatırım aracı olarak görülüyor. Nitekim ilk çıktıkları günden beri yatırımcılarına da ciddi kazançlar sağladı. 2022 yılı başından beri Bitcoin ve Ethereum gibi büyüklerde tarihi düşüş görülüyor olsa da 2022’nin en başarılı ve en kazandıran coinleri yatırımcılarını mutlu etmeye devam ediyor. İşte 2022’nin en fazla kazandıran ve kazandıracak coinleri!

Huh Token

HUH koduyla tanınan Huh Token, 2022’nin en çok kazandıran coinleri arasında yer alıyor. Henüz kripto para piyasasına yeni girmiş olmasına karşın oldukça ciddi değer artışları yaşamaya başladı. Özellikle de kripto para uzmanları tarafından yapılan değerlendirmelerde yatırımcılarına binlerce kat kazanç fırsatı sunan önemli bir potansiyel ortaya koyuyor. Öyle ki coinin ana hedefi orta vadede kripto para piyasasının en büyük 20 coininden birisi konumuna gelmek.

Solana

SOL koduyla bilinen Solana, geçen yıldan beri kripto para piyasasının en fazla kazandıran coinleri arasında gösteriliyor. Solana, şu anda kripto para piyasasında 62 Milyar Dolar’ı aşkın bir piyasa değeriyle, yatırımcıların ilgi odağı konumunda bulunuyor. 2021 yılında 2 Dolar’da başlayan piyasa değeri yılın ortalarına gelindiğinde 260 Dolar seviyelerini görmüştü. 2022 yılına ise 200 Dolar seviyesinde başlayan Solana, aralıklı iniş ve yükseliş grafikleriyle önemli kazanç fırsatları yaratıyor.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Cardano

ADA koduyla bilinen Cardano, Bitcoin ve Ethereum kripto para birimlerinin ardından özel blokchain kullanan 3.kripto para birimi konumunda bulunuyor. Nitekim kripto para piyasası uzmanlarının değerlendirmelerinde Cardano’nun orta vadede BTC ve ETH ardından üçüncü ana kripto para birimi olacağı belirtiliyor. 2022 yılındaki düşüşten etkilenmiş olsa da ani yükselişleri ile hızlı yatırımcılar açısından en azından kısa vadedeki en ideal yatırım planlarından birisini oluşturuyor.

Avalanche

AVAX koduyla bilinen Avalanche ise 2022 yılında 110 Dolar seviyesinde işlem görürken, mevcut piyasa değeri ise 26 Milyar Dolar seviyesine ulaşmış durumdadır. Bu nedenle 2022’nin en başarılı ve en kazandıran coinleri listelerinde AVAX mutlaka kendisine yer bulmayı başarıyor ve gelecekte de başarmaya devam edecek gibi görünüyor.