Kripto para piyasası her geçen gün büyümeye devam ediyor. Her ne kadar 2022’nin ilk yarısında kripto para piyasalarında karamsar bir tablo ortaya çıkmış olsa da ekonomistler ve analistler, gelecekten fazlasıyla umutlu. Özellikle de bazı coin ve altcoinler, yaşanan büyük düşüş arasında yatırımcılarına gerçekten güzel kazançlar sunuyor veya sunma potansiyeli gösteriyor. İşte 2022’nin en fazla kazandıran coin ve altcoinleri!

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

2022’de Kripto Para Yatırımlarında Kazanç Fırsatları

Geçtiğimiz yıl kripto para piyasalarında yaşanan dalgalanmalar bazı yatırımcıları üzerken, bazı yatırımcıları ise çok sevindirmişti. Ancak 2021’in sonuna doğru bazı kripto paralar yıl geneli baz alındığında gerçekten önemli kazançlar sağlamıştı. Bu doğrultuda 2022’den de beklenti oldukça yüksek seviyede oldu. Ancak Şubat ayından beri kripto para piyasalarında yaşanan büyük çöküş, genel yatırımcıyı endişeye sürükledi. Buna karşın uzman analistler bazı coin ve alt coinleri değerlendirerek, buradan önemli kazançlar elde edildiğini ve hatta elde edilmeye devam edileceğini belirtiyor.

Solana(SOL)

Son döneme damga vuran coinlerden birisi olan Solana, en büyük rakiplerinden Ethereum karşısında büyümeye devam ediyor. Özellikle son birkaç aydır eriyen Ethereum’un aksine değer kazanma ivmesini yakalamış olarak görülüyor. Özellikle de Solana için önemli bir yükseliş rallisinin geleceği beklentisi bulunuyor. Özellikle de 5.dalgaile birlikte Solana fiyatları neredeyse %80 gibi devasa bir değer kazanma potansiyeli gösteriyor. Bu açıdan 2022 yılının en fazla yükseliş eğilimi gösteren coini oldu.

Dogecoin(DOGE)

Dünyaca ünlü milyarder Elon Musk’ın geçtiğimiz yıl içerisinde çok fazla destek vermesiyle zirve noktaları gören ancak daha sonra düşüş yaşayan Dogecoin’e Elon Musk’tan yeni destek daha geldi. Özellikle de Tesla ve SpaceX yan ürünlerinin Dogecoin ile alınabileceğinin açıklanmasından sonra DOGE, önemli bir değer artış çizgisi oluşturdu. 2022 yılının ikinci yarısında yatırımcısını mutlu edebilecek coinlerden birisi olarak gösteriliyor.

Polkadot(DOT)

Geçen yılın popüler coinleri arasında yer alan Polkadot, 2022’deki kripto para çöküşü karşısında değer kazanmaya devam ediyor. Özellikle de uzman analistlere göre 2022 ikinci yarıda DOT için “ATH” seviyelerine yükseliş grafiğinin oluşması bekleniyor.