Yapı Kredi Bankası tarafından sunulan bu ürün, hem banka müşterileri için hem de yeni müşteri olacaklar için çeşitli avantajlar taşıyor. Kolay Kapama Kredisi ve Borç Transfer Kredisi isimleriyle sunulan ürünler, borçlarınızı tek açtı altında toplamanıza fırsat veriyor. Bu sayede hem daha düşük aylık tutarları elde ediyorsunuz, hem daha uzun vadeye yayarak faiz oranını düşürebiliyorsunuz.

Bankanın yeni müşterisi olanların başvuru sırasında talep ettiği kredi tutarı, banka tarafından başvuru sahibinin özelliklerine göre incelenerek onaylanıyor. Hali hazırda Yapı Kredi Bankası’nda kredisi bulunan müşteriler, Kapama Koşullu Kredi avantajından faydalanabiliyor. Buna göre var olan kredinin tamamının kapanması koşuluyla, yeni kredi kullanılabiliyor.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Yapı Kredi Borç Transfer Kredisi Kampanyası Özellikleri

Yapı Kredi Bankası müşterisi olan ya da olmayan herkesin başvurabileceği bu kredi, tanımlanmış ön onaylı kredi limitiniz bulunması halinde hemen kullanmaya başlayabileceğiniz bir avantaja sahip. Ön onaylı limiti olmayan kişilerin başvurularıysa, gün içerisinde incelenerek yanıtı veriliyor. Bu konuda süratli bir hizmet sunmaya odaklanmış olan banka, tüm başvuruları aynı gün içerisinde yanıtlıyor.

Ön onaylı limiti olan kullanıcıların limitleri dahilinde kredileri için başvurduklarında, güncellenmiş koşullarına paralel olarak, onaylanan kredisi daha düşük tutarlarda olabiliyor. Bu tür durumlarda bankanıza başvurmanız gerekiyor. Yapılacak yeni bir inceleme ve bankanın kredi politikalarında ki değişikliklere göre, yeni onaylanmış limitinizi öğrenebilirsiniz. 50.000 TL’ye kadar en fazla 36 ay vade seçeneğiyle kullanabileceğiniz kredi, 50.000 TL üzerinde kullanımlarda yasal mevzuat gereği en fazla 24 ay vade seçeneğiyle sunuluyor.

Yapı Kredi Bankası Kapama Koşulla Kredi

Kapama Koşulla Kredi, Yapı Kredi Bankası müşterileri için geçerli ve özel faiz oranları sunulan bir ürün. Bankadan daha önce kredi kullanmışsanız var olan kredinizin kapanması koşuluyla, yeni kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Bunun için size sunulan özel faiz avantajlarından faydalanabiliyor, diğer bankalarda bulunan kredilerinizi de Yapı Kredi Bankasında toplayarak, daha uzun vade daha düşük faiz avantajından faydalanabiliyorsunuz. Var olan kredinizin tutarının hesaplanması ve kapanması koşuluyla kullanabildiğiniz bu borç transfer kredisi, tamamen size özel faiz avantajına sahip. Bankanın müşterilerine özel olarak hazırladığı bu büyük avantaj, borçlarınızı daha kolay bir şekilde ödeme şansı oluşturuyor.