Geçtiğimiz hafta İstanbul'un en işlek caddelerinden birisi olan Taksim İstiklal Caddesi'nde meydana gelen bombalı saldırıda 6 kişi hayatını kaybetmiş 81 kişi de yaralanmıştı. Saldırının ardından derhal operasyonlara başlayan emniyet güçleri olayla ilgili birçok kişiyi gözaltına alarak failleri ve sorumluları bulmak için harekete geçmişti. Son olarak firari Bilal Hassan'ın yurt dışına kaçmasını sağlayan ve bu süreçte onu Edirne'de karşılayan Hüseyin Güneş'in, tutuklandığı bilgisi ulaştı. İşte detaylar!

Detaylar Çözülüyor!

İstanbul Taksim İstiklal Caddesi'nde Pazar günü meydana gelen bombalı saldırının ardından tüm detaylar ve sorumlular ortaya çıkmaya devam ediyor. Meydana gelen saldırının firarisi olarak bilinen Bilal Hassan'ı Edirne'de karşılayarak yurt dışına çıkması için yardım eden Hüseyin Güneş'in emniyet güçleri tarafından yakalandığı ve hatta ilk duruşmada tutuklandığı ortaya çıktı. Hüseyin Güneş'in ele geçirilmesi ile birlikte, saldırıya ilişkin birçok detay ortaya çıkmaya ve aydınlanmaya başlarken, Güneş'in yakalanmasının ardında Ammar Jarkas'ın ifadesi olduğu da bilinenler arasında.

Nusret, Maçka'daki Park Hyatt Oteli İçin Tanıtım Videosu Yayınladı, Gözlükle Duşa Girdi! Nusret, Maçka'daki Park Hyatt Oteli İçin Tanıtım Videosu Yayınladı, Gözlükle Duşa Girdi!