O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

ING sürekli büyümeye ve buna paralel her kesimden yeni müşterileri çekmeye yönelik bir müşteri politikasına sahip. Bu sebeple sürekli yeni bankacılık ürünleriyle, her kesimden müşteriye çok özel bankacılık hizmetleri avantajları sunuyor. “ING Faizsiz Kredi” adı altında uygulanan bu sistemde, sahip olduğunuz “Turuncu Hesap” ve bu hesapla gerçekleştirmeyi taahhüt ettiğiniz bazı koşullar bulunuyor. Bu koşulları yerine getirmeniz halinde, banka 5.000 TL’ ye kadar olan ve ilk defa kullanılmış kredinizin faizini iade ediyor.

Turuncu Hesap ile Nasıl Faizsiz Kredi Kullanılır?

Turuncu Extra adı altında sunulan bankacılık ürününe katılmanız ve Turuncu Extra Banka Kartı aracılığıyla, her ay 1.000 TL harcama yapmayı taahhüt etmeniz gerekiyor. Her ay düzenli şekilde 1.000 TL harcamayı bankkart ile yaptığınızda, kullandığınız 5.000 TL’ ye kadar kredinizin aylık faizi iade ediliyor. Bu sayede “0” faizli kredi kullanmış oluyorsunuz.

Bunun yanında harcama yapmak yerine birikim yapmayı tercih eden müşteriler de düşünülmüş. Turuncu Extra Hesap aracılığıyla her ay 2.500 TL ortalama bakiyeyi hesabınızda bulundurmanız halinde, 5.000 TL’ye kadar olan kredinizin aylık faiz oranı yine sıfırlanıyor. Ertesi ay iade olarak gerçekleştirilen aylık faiz tutarı sayesinde, “0” faizli kredi kullanmış oluyorsunuz.

ING Faizsiz Kredi Kampanya Koşulları

  • Turuncu Extra programına dahil olan her müşteri kampanyadan faydalanabiliyor.
  • Bu programa dahil olarak her ay Turuncu Extra Banka Kartı aracılığıyla 1.000 TL harcama sözü vermiş olmanız gerekiyor.
  • Taahhüdün yerine geldiği her ay 5.000 TL’ye kadar kullanılmış kredinizin, aylık faiz tutarı hesaplanarak iadesi gerçekleştiriliyor.
  • Kampanya da Turuncu Extra Avantajlı Kredi Faiz Oranı olan % 1,59 faiz oranıyla 5.000 TL kredi kullanabiliyorsunuz.
  • Kampanyadan faydalanabilmek için, kullandığınız kredinin ilk defa olması gerekiyor.
  • Birikim yapmak isteyen müşteriler için harcama sözü yerine, her ay Turuncu Extra hesabında ortalama 2.500 TL bakiye bulundurması koşulu bulunuyor.
  • Koşulların tamamlandığı her ay için hesaplanan aylık kredi faiz tutarı, bir sonraki ay hesabınıza iade ediliyor.
  • Bu çerçevede kredinin faiz tutarı iade şeklinde “0” faiz ile kullanabiliyorsunuz.
  • Faiz hesaplaması Turuncu Extra Avantajlı Faiz Oranı olan % 1,59 üzerinden yapılıyor ve iade tutarı buna göre hesaplanıyor.