Günümüzde bütün vatandaşlar maddi olarak zorlu dönemlerden geçebiliyorlar. İhtiyaçlarımızı kapatmak için bize bir nebze yardımcı olan kredi kartlarına başvursak da geri ödeme dönemi kapıya dayandığında sırtımızdaki yük artıyor. Eğer sizde ''Borçlarımı yönetmek ve bu yükün altından kalkmak istiyorum!'' diyorsanız şimdi tam da doğru yerdesiniz. QNB Finansbank'ın ve ING Bank'ın size sunduğu birbirinden avantajlı Borç Transfer Kredisi fırsatlarını duyduğunuzda hemen harekete geçmek isteyeceksiniz. İşte, ayrıntılar!


QNB Finansbank İle Derin Bir Nefes Almak Mümkün!

qnbfinans

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

QNB Finansbank, müşterilerine sunduğu birbirinden avantajlı fırsatlara bir yenisini daha ekledi. Yeni Borç Transfer Kredisi'ni duyuran QNB Finansbank, yüzleri bir kez daha güldürdü. QNB Finansbank; bu kredi fırsatıyla müşterilerine bütün borçlarını, ONB Finansbank'tan çekecekleri kredi ile ödeme fırsatı sunuyor. Borçlarını kapatan müşteriler, QNB Finansbank'tan kullandıkları Borç Transfer Kredisi'ni geri öderken farklı fırsatlarla karşılaşıyorlar. Yüksek faiz oranlarını ortadan kaldıran QNB Finansbank, birbirinden düşük faiz oranları ile müşterilerine derin bir nefes aldırtıyor. Bununla birlikte geri ödeme noktasında müşterisinin gelir düzeyine göre bir ödeme planı oluşturan QNB Finansbank, taksitlendirmeleri de müşterisine göre yapıyor. 

QNB Finansbank Borç Transfer Kredisi'ne başvuru yapabilmek için T.C Kimlik numaranızı 5030'a SMS olarak göndermeniz yeterli. Ayrıntılı bilgi için QNB Finansbank müşteri temsilciniz ile iletişime geçebilirsiniz.

ING Bank'tan Borç Sahibi Müşterilerine Büyük Müjde!

ING BANK FOTO

ING Bank, müşteri memnuniyetini önemseyerek yeni kampanyalar ve birbirinden avantajlı fırsatlar sunmaya devam ediyor. Bu zamana kadar müşterilerine onlarca kredi fırsatı veren ING Bank, bu sefer de borç sahibi müşterileri için harekete geçiyor. Borç sahibi müşterilerinin borçlarını rahat bir şekilde kapatabilmeleri için Borç Transfer Kampanyası'nı tasarlayan ING Bank, müşterilerinin bu krediyi kullanarak borçlarını kapatmalarına yardımcı oluyor. Sunduğu %1,59'luk düşük faiz oranıyla, kredi kullanıcılarının önündeki en büyük engeli kaldıran ING Bank, geri ödeme noktasında da müşterilerine büyük yardım sağlıyor. 

ING Bank'ın Borç Transfer Kredisi'ne başvuru yapabilmek için size en yakın ING Bank şubesini ziyaret edebilir ya da ING Bank'ın resmi internet sitesine girerek başvuruda bulunabilirsiniz. İşte ING Bank ile rahata kavuşmak bu kadar kolay!