Birçok farklı bankadan kredi, kredi kartı, kredili mevduat hesabı ürünlerini kullanmak, artık yaşamlarımızda olağan bir şey haline dönüştü. Ekonomik sistem gereği, birden fazla banka ve kredi ürününü kullanmak, bazen ayağımıza yorganımıza göre uzatma konusunda geleneksel tavra sahip olsak bile, zor duruma düşmemize neden olabiliyor. Farklı bankalar, farklı kredi ürünleri, çeşitli ve kısa aralıklarla geri ödemeler yapmamıza neden oluyor. Birden fazla kredi ürününün farklı faiz oranları da, borçlarımızı ödemimiz konusunda bizi zorlayan diğer bir unsur oluyor. Bankaların bu tür durumlar için sunduğu Borç transferi kredi ürünleri, tüm borçlarımızı tek merkezde toplamamızı, değişmeyen tek bir faiz oranına sahip olmasını ve aynı zamanda daha uzun vade seçeneği sunuyor. Bu sayede borçlarımızı tek bir merkeze toplayarak, daha kolay bir şekilde ödeme şansı buluyoruz. Sizler için Borç Transfer Kredisi ürününü en avantajlı sunan bankaları inceledik.

Yapı Kredi Bankası Borç Transfer Kredisi

Banka kendi müşterisi olan ve kredi ürünü kullananlara Kapama Koşullu Kredi ve diğer bankalarda borcu olanlar Borç Transfer kredisi adı altında iki seçenek sunuyor. Yapı Kredi de hali hazırda krediniz varsa, diğer borçlarınızı da burada toplamak istiyorsanız, var olan kredinizi kapatma koşuluyla özel faiz oranlarından faydalanabiliyorsunuz. 50.000 TL altı kredi kullanımlarında 36 ay vade seçeneği sunulurken, yasa nedeniyle, 50.000 TL ve üzeri krediler de 24 ay vade yapılabiliyor. Bankanın müşterilerinin zaten önceden belirlenmiş olan kredi limitinin bulunması, tüm işlemleri süratli bir şekilde halledebilmenizi sağlayan önemli bir avantaj oluşturuyor.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

ING Bank Borç Transfer Kredisi

ING bankacılık ve kredi ürünleri konusunda çok çeşitli alternatifler sunan bir banka. Borç Transfer Kredisi konusunda birde kampanya hazırlamış olan banka, % 1,89’ dan başlayan faiz oranlarıyla borç transferi yapabilmenizi sağlıyor. Başvuru sahibinin findeks kredi notuna göre farklı faiz oranlarıyla kredi kullanması olanağı sunan ING, Borç transfer kredisiyle, tüm borçlarınızı tek merkezde, daha uzun vade de ve daha uygun faiz oranıyla toplamanızı sağlıyor. ING’ de diğer bankalar gibi 50.000 TL’ ye kadar kredileri 36 ay vade, bu rakamın üzerindeki kredileri 24 ay vade seçeneğiyle sunuyor.