1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Ekonomide yaşanan dalgalanmalar dolayısıyla piyasalarda ciddi bir artış söz konusu oluyor. Bu artış vatandaşların ekonomik daralma yaşamasına yol açarak, kredi kartı kullanımını arttırıyor. Kredi kartı borçlusu sayısının her geçen gün arttığı bu dönemde borçlulara müjde bankalardan geldi. Bankalar başvuru yapanlara kredi kartı borçlarını çok uygun koşullarda taksitlendirme fırsatı sunuyor. Gecikmedeki kart borçlarınızı çok uygun vade fırsatlarından yararlanarak hemen taksitlendirin!

Akbank Borç Transfer Kredisi Kampanyası

Akbank, tüm müşterilerine kredi kartı borçlarını uygun koşullarda taksitlendirme fırsatı sunuyor. Akbank müşterileri diğer bankalarda bulunan kredi kartı borçlarını Axess’e taşıyarak, çok daha uygun geri ödeme koşullarından faydalanabiliyor. Üstelik diğer bankalardaki kredi kartı borçlarını ödemekte zorlananların gecikmeden çıkabilmeleri için uygun faiz oranları ve masrafsız şekilde yeniden taksitlendirebilmenize yardımcı oluyor.

Axess kredi kartı sahipleri, çok uygun faiz oranları ve herhangi bir işlem masrafı olmadan Akbank’tan diğer bankalardaki kredi kartı borçları için taksitli borç transferi fırsatından yararlanabiliyor. Üstelik diğer bankalardaki kredi kartı borçlarını herhangi bir işlem ücreti olmadan 12 aya varan taksit seçenekleriyle taksitlendirebilme şansına sahip olabiliyor.

Akbank Kredi Kartı Borç Transferi Kampanya Koşulları

Akbank, Axess müşterilerine diğer bankalardaki borçları için ücretsiz ve masrafsız taksitlendirme desteği sunuyor. Akbank taksitli borç transferi kampanyası kapsamında Axess müşterileri, diğer bankalardaki 200 TL’den 20.000 TL’ye kadar olan kredi kartı borçlarını masrafsız taksitlendirebiliyor. 12 aya varan taksit imkanıyla, diğer bankalardaki gecikmedeki kredi kartı borçlarını düzene sokabiliyor. Böylelikle kredi sicillerinin de olumsuz şekilde etkilenmesine engel olabiliyor. Dolayısıyla kredi kartı borcundan dolayı kredi notunun düşmemesi sağlanıyor.

Axess borç transfer kredisi kampanyası kapsamında 12 aya varan ücretsiz taksitlendirmeden yararlanarak sadece %1.80 faiz oranıyla diğer bankalardaki kredi kartı borçlarını taksitlendirebiliyor. Taksitlendirme işlemi için Akbank Mobil veya İnternet şubesi üzerinden başvuru yapılabiliyor. Ayrıca size en yakın Akbank şubesine giderek de şahsen başvuruda bulunabilirsiniz. 5.000 TL olan diğer bankalardaki kart borçlarınızı Axess’e taşıyarak 12 ay vadeyle taksitlendirdiğinizde %1.80 kredi faiz oranı üzerinden aylık sadece 477.46 TL taksit fırsatından yararlanabilirsiniz.