Bankalara borcu olanları rahatlatacak haber yine bankacılık sektöründen geldi. Bankaların borç transferi kampanyalarıyla birlikte kredi borçları daha uygun ödeme koşullarıyla yeniden taksitlendirilebiliyor. QNB Finansbank’ta farklı bir bankada olan tüm kredi borçlarınızı yeniden uygun koşullarla taksitlendiriyor. İşte QNB Finansbank borç transfer kredisi kampanyasının detayları!

QNB Finansbank Borç Transfer Kredisi Kampanyası

QNB Finansbank, tüm müşterilerine diğer bankalardaki kredi borçlarını uygun koşullarda yenide taksitlendirme fırsatı sunuyor. QNB Finansbank borç transfer kredisi sayesinde diğer bankalarda olan tüm kredi borçlarını tamamen kapatabilmek mümkün oluyor. Böylelikle bir veya birden fazla bankada olan kredi borçlarını tamamen kapatarak, QNB Finansbank’a çok uygun faiz oranları ve uzun vade koşullarıyla taşıma fırsatına sahip olunuyor.

Diğer bankalarda yer alan ihtiyaç kredisi ve yanı sıra kredi kart borçları için QNB Finansbank’tan borç transfer kredisi kullanılabiliyor. Diğer bankalarda yer alan ihtiyaç kredisi borcunun tümü transfer edilebilmektedir. Diğer bankalardaki kredi kartı borçları için ise sadece kısmi ödeme gerçekleştirilebilmektedir. Bu kapsamda QNB Finansbank şubelerinde yetkililerin ekranında görünen tutarın altındaki tutarlarda transfer işlemi gerçekleştirilememektedir.

QNB Finansbank borç transfer kredisi çekildikten sonra diğer bankalardaki kredi borçlarının tamamen kapatılması için EFT işlemi uygulanır. Bu EFT işlemleri bir sonraki gün ilgili bankaya aktarılmaktadır. Bu nedenle ertesi gün diğer bankayla iletişime geçerek, mevcut kredi borcunun tamamen kapatılıp, kapatılmadığının teyit edilmesi gerekmektedir.

QNB Finansbank borç transfer kredisi kampanyası ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçları için değerlendirilebilmektedir. Bunların haricinde konut kredisi, ek hesap veya QNB Finansbank’taki kredi borçları için borç transfer kredisi kampanyasından yararlanılamamaktadır. QNB Finansbank borç transfer kredisi başvurusu “T.C. kimlik numarası” yazıp, “5030” numarasına SMS göndererek de yapılabilmektedir.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

QNB Finansbank %2.41’den Başlayan Faiz Oranları

QNB Finansbank borç transfer kredisi ile taşınan krediler için esnek ve uygun ödeme koşullarından yararlanılabiliyor. QNB Finansbank borç transfer kredisi kampanyası ile tam 36 aya varan vade imkanından faydalanılabiliyor. QNB Finansbank borç transfer kredisi kampanyasında %2.41’den başlayan faiz oranları ise geri ödemede tüketicilerin güçlük yaşamamasını sağlıyor.