Bankalara borcu olanlara ödeme kolaylığı sunuluyor. Bankalar, farklı bankalarda kredi borcu olanlar için borç transfer kredisi sunuyor. Bazı bankalar borç transfer kredisi ile diğer bankalardaki kredi borcunu taşıyanlara düşük faizli, uzun vadeli olarak yeniden taksitlendirme imkanı sunuyor. İşte QNB Finansbank, ING Bank ve Akbank tarafından diğer bankalardaki kredi borçlarını getirenlere sunulan borç transfer kredisi kampanyalarının koşulları ve başvuru yöntemleri!

QNB Finansbank Borç Transfer Kredisi

QNB Finansbank, diğer bankalarda bulunan kredi borç veya borçlarınızı daha uygun geri ödeme koşullarıyla taşıyabilmenize yardımcı oluyor. QNB Finansbank borç transfer kredisi kampanyası kapsamında diğer bankalarda olan kredi borçları kapatılabiliyor. Banka bu borçları kapattıktan sonra düşük faizle ve uzun vade seçeneğiyle krediyi taksitlendiriyor. Böylelikle kredi ödemeleri hem daha kolay hale geliyor hem de gecikmede olan kredi borçlarının kredi sicilini olumsuz şekilde etkilemesinin önüne geçilebiliyor.

QNB Finansbank borç transfer kredisi 36 aya varan vade imkanı sunuyor. Ayrıca gelir durumuna göre düzenlenen avantajlı faiz oranları da sunuluyor. QNB Finansbank’ın borç transfer kredisinde kredi faiz oranı aylık %2.59 olarak uygulanıyor. Buna göre 10.000 TL olan diğer banka kredi borçlarınızı 36 ay vade seçeneğiyle %2.59 faiz oranı üzerinden QNB Finansbank’a taşıdığınızda ayda sadece 474.41 TL ödeme yapıyorsunuz.

ING Bank Borç Transfer Kredisi

ING Bank, diğer bankalarda bulunan kredi borçlarınızı daha uygun kredi taksitleriyle ödemek üzere ING’ye taşıyabilmenize yardımcı oluyor. ING Bank borç transfer kredisi kampanyası ile 36 aya varan vade desteği ve sadece %2.14’ten başlayan faiz oranlarıyla diğer bankalardaki kredi borçlarınızı taşıyabilmenize yardımcı oluyor.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Akbank Taksitli Borç Transferi

Akbank, diğer bankalardaki borçlarınızı hemen Axess’e taşıyarak, daha uygun faiz oranları ile geri ödeme imkanından yararlanma fırsatı sunuyor. Biriken kredi kartı borçlarınızı dert etmek zorunda kalmamanızı sağlayacak taksitli borç transferinde %1.80’den başlayan avantajlı faiz oranlarından yararlanabiliyorsunuz. Ayrıca Akbank taksitli borç transferi ile 10.000 TL’lik borç transferi yaptığınızda 12 ay vade seçiminize %1.80 faiz oranı üzerinden aylık sadece 960.17 TL taksit ödemesi gerçekleştirirsiniz.