PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Bankalara borçlu sayısında ciddi artışların yaşandığı 2022 yılında kredi borçlarını ödemeyenlere rahat nefes aldıran o kredi kampanyası duyuruldu. Bankalar, diğer bankalarda kredi borcu olanlara çok uygun faiz koşullarında borç transfer kredisi sunuluyor. Diğer bankalardaki kredi borçlarını tek bir bankada daha uygun ödeme koşullarıyla toplayabilme imkanı sunan borç transfer kredisi kampanyasının detayları belli oldu. İşte Türkiye’nin 3 büyük bankasının müşterilerine sunduğu borç transfer kredisinin şartları ve başvuru yöntemleri!

Yapı Kredi Bankası Borç Transfer Kredisi Kampanyası

Yapı Kredi Bankası, diğer bankalarda kredi borcu olanlara borç transfer kredisi, banka bünyesinde kredi borcu olanlara ise “Kapama Koşullu Kredi” desteği sunuyor. Yapı Kredi Bankası’nın borç transfer kredisi kampanyası sayesinde diğer bankalarda bulunan bir veya daha fazla krediyi aynı anda Yapı Kredi’ye taşımak mümkündür. Üstelik borç transfer kredisi sayesinde diğer bankalardaki krediler Yapı Kredi Bankası’na çok düşük faiz oranları ve 36 aya varan vade imkanıyla taşınıyor. Böylelikle mevcut kredi borçlarının gecikmeden çıkması ve daha uygun ödeme koşullarına sahip olması sağlanabiliyor. Yap Kredi borç transfer kredisine Yapı Kredi Mobil veya Yapı Kredi İnternet Şubesi üzerinden de başvuru yapılabiliyor.

İş Bankası’ndan Borç Transfer Kredisi Kampanyası

Türkiye İş Bankası, diğer bankalarda olan kredi borçlarını “Borç Kapatma Kredisi” kampanyasıyla İş Bankası’na taşıma imkanı sunuyor. Üstelik İş Bankası’na taşına diğer bankalardaki kredi borçları için yeniden taksitlendirme sağlayarak 36 ay vadeye de böldürme imkanı bulunuyor. İş Bankası borç transfer kredisi başvuru işlemleri şubeye gitmeye gerek olmadan da yapılabiliyor. İş Bankası’nın İşCep uygulamasından, internet şubesinden ve hatta Bankamatik’ler üzerinden gerçekleştirebilmekte mümkündür.

Garanti BBVA’dan Borç Transfer Kredisi Kampanyası

Garanti BBVA, diğer bankalarda olan kredi borçlarını uygun ödeme koşullarıyla tek bir çatı altında toplama imkanı sunuyor. Üstelik daha uygun ödeme koşullarından faydalanılabilen Garanti BBVA borç transfer kredisi dijital bankacılık kanalları üzerinden de başvuru yapılabiliyor.
Garanti BBVA borç transfer kredisinde 50.000 TL’ye kadar 36 ay vade, 50.001 TL ile 100.000 TL arasına 24 ay vade ve 100.001 TL ve üzerine ise 12 ay vade seçeneğinden yararlanılabiliyor